Wpis z mikrobloga

Francuskie foliowe czapeczki rozszyfrowuja krag osob i wydarzen zwiazanych z laboratorium P4 w Wuhan. Znaleziono patent na wirusa datowany na 2004, w sprawe zamieszane sa wysoko postawione osoby (maz minister zdrowia ktora podala sie do dymisji tuz po wybuchu epidemii), jest i finansowanie przez Francje wspomnianego laboratorium. Jest tez mowa o w 100% skutecznej, gotowej szczepionce ktora niedługo zostanie udostepniona i ktora ma byc obowiazkowa. Poszperałem troche w internecie i znalazłem zarowno patent EP1694829B1 z 2004 jak i opisy wirusa ktory (podobno bo zrodla znikneły) okazuje sie chimera SARS i HIV (wspomniany maz, pan Yves Levy jest wybitnym specjalista w sprawach zwiazanych z HIV - jest potwierdzenie na Wiki). Jest to moj pierwszy wpis noszacy znamiona #teoriespiskowe - postanowiłem sie z wami podzielic jako ze władam jezykiem francuskim i rzeczona informacja wpadła mi dzisiaj w formie łancuszka na FB.
#koronawirus #teoriespiskowe #czapeczka
Pobierz
źródło: comment_1584534234tjAYmtcLyOEhTgs1CZn23Y.jpg
  • 21
Dostałem sie do pracy inaukowcow z Indii na temat podobienstw COVID i SARS oraz HIV:

Nasza analiza glikoproteiny kolcowej 2019-nCoV wykazała kilka interesujących wyników: Po pierwsze, zidentyfikowaliśmy 4 unikalne wkładki do glikoproteiny kolcowej 2019-nCoV, które nie występują w żadnym z innych koronaawirusow zgłoszonych do tej pory. Ku naszemu zaskoczeniu, wszystkie 4 wkładki w 2019-nCoV mapowały krótkie segmenty aminokwasów w HIV-1 gp120 i Gag wśród wszystkich anotowanych białek wirusa w baza danych KBCI.
czyli czip na reke czy na czoło to już ten etap?


@dziadeq: Kto wie... Boje sie szukac dalej (i nie szukam) ale jak widze ginace dokumenty, patenty na wirusa stworzonego ludzka reka to nie do konca jestem pewny czy oni maja czyste zamiary.
@tank_driver:
CEO of Disney stepped down
CEO of Tinder, Hinge, OKcupid, Match all stepped down
CEO of Hulu stepped down
CEO of MedMen stepped down
CEO of L brands like Victoria Secret bath and body works stepped down
CEO of Salesforce's stepped down
CEO of Harley Davidson stepped down
CEO of IBM stepped down
CEO of T Mobile stepping down
CEO of LinkedIn stepping down
CEO of Mastercard is stepping down
@dziadeq: Prosze bardzo, smietanka sie zwija. Ja pamietam przemowienia tej minister zdrowia Buzyn, zdziwiłem sie mocno kiedy ogłosiła ze odchodzi, to było juz po pierwszych mocnych informacjach z Chin. Cos tam kombinuja, droge do wprowadzania dowolnych przepisow maja otwarta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziadeq: nie wiem w jakim świecie żyjesz ale zmiany w dużych korpo na stanowiskach CEO to nic niezwykłego, to nie są czasy gdy jeden człowiek ciągnie korpo zatrudniające 200 tysięcy ludzi przez 20 lat swojego życia.