Wpis z mikrobloga

Powoli zbliża się ten moment, że będę musiał kupić drugi samochód do domu. Będzie używany przeze mnie, dojazdy do pracy. Rocznie jakieś 30kkm. Musi być wygodny. Skrzynia musowo automat, silnik benzyna dobra do gazu. Budżet ograniczony, jakieś 35k pln. Co myślicie o #honda legend 3.5 v6 awd? Wiem, ze skrzynia tylko 5 biegów.

#kupautozmikro #samochody
  • 26
@jarezz: 5 biegów to nie problem jeżeli nie będziesz jeździł autostradami. Honda będzie OK, tylko zaprowadź do gazownika który się zna na Hondach bo to nie jest 1.6MPI. Może rozejrzyj się też za amerykańcami. Amerykańskie V6 i V8 dobrze znoszą gaz, mają niezłe skrzynie w dodatku w twoim budżecie powinny być auta sprowadzone w końcówce pierwszej dekady XXIw. więc w chwili gdy dolar był tak tani że opłacało się ściągać nie
@jarezz: tak jak ze wszystkim do amerykańców. Ja ci powiem tak, czasem warto mierzyć siły na zamiary. Ja też bym chciał mieć ryczące V8 itd. ale ważniejsze dla mnie jest auto które będzie sprawne i jak się popsuje to nie będę czekał na części tygodniami lub nawet miesiącami, czasem warto spuścić z tonu i kupić coś .... mało inspirującego, za 35k możesz mieć takie 2 letnie Clio ze znikomym przebiegiem które
jak to nie


@ScaRRyMaN: czyli te łańcuchy to prawda?

@Niles: nie chcę nic takiego. HEMI nie muszę mieć ale powyżej 3.0 tak. Może być nawet sonata 3.3 v6. Nie chodzi mi o markę zbytnio ale małych aut nie znoszę po prostu.Teraz mam w domu rogue 2.5 awd z 2014 roku - wozi kobietę i dzieci do szkoły auto wygodne i niezawodne. Co do sił na zamiary wiem, miałem phaetona i