Wpis z mikrobloga

Chciałbym przekazać szczere "dziękuję" poczcie polskiej, która w momencie zagrożenia epidemią stwierdziła, że powinna zacząć dbać o swoich pracowników. Wobec tego:
- listy, czy przesyłki - wszystkie są awizowane - po co narażać listonoszy (to jeszcze jestem w stanie jakoś zrozumieć)
- czas pracy placówek pocztowych skraca o połowę (https://media.poczta-polska.pl/pr/491272/poczta-polska-dostosowuje-sie-do-ograniczen-zwiazanych-z-wprowadzeniem-stanu-zagrozenia-epidemicznego) - no pewnie, bo tylko kilkanaście razy mi się zdarzyło stać 1h na poczcie w kolejce wieczorem... Na pewno teraz będzie bezpieczniej, bo na pewno mniej ludzi będzie odbierać przesyłki... Bo przecież można pójść do urzędu/sądu/banku i załatwić twarzą w twarz wszystko... a nie, czekaj...
- placówki jeden dzień w tygodniu będą czynne po południu (14-20), a w pozostałe rano (8-14) - no tak, wszyscy przecież siedzą w domach, nikt nie chodzi do pracy i ma czas czekać w kolejce rano...

W momencie, kiedy inni robią wszystko, aby ludzie nie gromadzili się w jednym miejscu - allegro daje darmowe przesyłki na miesiąc, dhl zniżki na wysyłkę, większość żarcia jest dostarczana do domu, #pocztapolska kolejny raz udowadnia, że nie spełnia swojego zadania i nie powinna funkcjonować w takiej formie jak teraz.

#poczta #pocztapolska #koronawirus ##!$%@? ##!$%@?
  • 4
@balker: ciagle dostaje te #!$%@? awiza (nawet jak jestem w domu na HO ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Jak sie nie pojdzie przed praca to po pracy kolejka jest taka, że wychodzi z poczty xD