Wpis z mikrobloga

Ogłaszam trzeci oficjalny konkurs piękności Wykopu!
Tym razem, do rywalizacji zachęcam samych Mirków. To może bardziej nie konkurs, a wyzwanie.
Pod tagiem #pokazszczeke zamieszczajcie swoje ocenzurowane zdjęcia z profilu, ukazujące Waszą linię szczęki.
Rozpoczynam tą zabawę gdyż jestem totalnie zdegustowany standardami oceniania atrakcyjności Wykopków.
Oto moja linia szczęki widziana od boku. Oceniam ją na 6/10. Z uwagi na odtłuszczenie i widoczność jest trochę powyżej przeciętnej. Nie jest natomiast idealna. Doskonały kąt szczęki (kąt pomiędzy ramusem a dolną częścią żuchwy) powinien wynosić 120 stopni. U mnie wynosi nieznacznie powyżej tych 120.
Tak więc, wadami mojej szczęki są:
-odrobinę za duży kąt szczęki
-odrobinę za krótki ramus - idealnie byłby 0,5-1 cm. dłuższy
-odrobinę bardziej zarysowany ramus

Rzucam rękawice @dzbanzyciowy . Twierdzisz, że jesteś 2-3 pkt wyżej na skali dr. Stooleya ode mnie. Żeby Twoja linia szczęki była zauważalnie lepsza od mojej, musisz mieć sporo dłuższy ramus i nieznacznie mniejszy kąt szczęki. Skrzyżuj ze mną pięści w tym genetycznym oktagonie!
#przegryw #wyglad #blackpill #blackpillraw ##!$%@? #tfwnogf
B.....W - Ogłaszam trzeci oficjalny konkurs piękności Wykopu! 
Tym razem, do rywaliz...

źródło: comment_1584514487NWUwdxnCsKEEFDKoUNcfuv.jpg

Pobierz
  • 28
jest jeszcze spotkanie na żywo, wtedy widać wszystko i mordę i wzrost i frame itd. jeśli na żywo skaczą wokół wokół niego tak jak psize to znaczy że wygląda b.dobrze


@hansschrodinger: jedynym "mierzalnym" wyznacznikiem atrakcyjności jest ilość par na #tinder. Jak chcą się pojedynkować, to niech utworzą konta w tym samym czasie i w identycznej lokalizacji (fake gps), proste.

Skrzyżuj ze mną pięści w tym genetycznym oktagonie!

@Blackpill_RAW: (
DoDoLot - > jest jeszcze spotkanie na żywo, wtedy widać wszystko i mordę i wzrost i f...

źródło: comment_1584529634BJkyE5Re3tiCUYxPgEDJ4r.jpg

Pobierz