Wpis z mikrobloga

@lennydelreyface a co jeżeli nie wymyśla? :P ja mechanikiem nie jestem ale lubię sobie posiedzieć w garażu i podłubać, często znajomi mi jakieś swoje auto wstawiają bo wiedzą że full profeski mieć nie będą ale za to pełną uczciwość i bardzo niską cenę. Niestety w starszych autach jest tak, że wymienisz jedno i leci drugie, zwłaszcza w okolicach silnika tak jest :/ Mam też kumpla który ma almerke i sypało mu się
@Sloneczko wiem, że wymyśla bo podrywa mnie w chamski sposób i przyjechałam żeby zrobił mi centralny i uszczelnil wakupompe a on tego nawet nje ruszył, za to wymienił olej i wymyślił poduszkę pod silnikiem. Przed tą wymiana w środku było cicho, a teraz chodzi jak traktor i caly wibruje. Jak z tym wróciłam to biadolil że no diesel hehe I wymyślił kolejna poduszkę za 170 zł jedna, gdzie komplet 5 poduszek kosztuje
@Sloneczko nie skreslalabym całego warsztatu, bo właściciel jest w porządku, ale ten pracownik do którego dostałam kontakt to dramat... Ja żeby nie mieć już przypalow więcej tam nie będę jeździć, nawet do właściciela, bo jednak zgrzyt. xD Warsztat jest na legionów, odcinek jednokierunkowy.
@lennydelreyface: z poduszką to nawet wystukany oryginał lepiej tłumi drgania niż nowy zamiennik. Po czasie będzie trochę lepiej ale wymiana niepotrzebna. Wymiana pozostałych poduszek nic nie da, próbowałem w swoim dieslu i nie miało to żadnego wpływu. Na drgania to korekta kąta wtrysku, diagnoza samych wtrysków, ale tego w takim aucie się nie opłaca robić.
Trzeba było niepłacić za to czego nie chciałaś żeby było zrobione, niestety łatwo się mówi xd
@Sloneczko ja tam widzę duża samowolke, każdy sobie rzepke skrobie. :/ ale mloda jestem, głupia, pewnie się łudze xD

@Krisu_7 najbardziej mnie dupa szczypie że wcześniej było dużo lepiej a teraz jest dramat () i cała radość z nowego auta poszła w ... (,)