Wpis z mikrobloga

Call of duty warzone. Jak gram to mam takie charakterystyczne przycinki, czym to może być spowodowane i jak mogę to naprawić? Kartę mam gtx 970 8gb i jakiś i5 5... Coś tam nie pamiętam dokładnie. Nie gram na wysokich ustawieniach raczej niskich. Mam około 100fps. Temperatura karty graficznej wynosi około 75stopni celcjusza. Myślicie ze to od temperatury? Nigdzie na forum nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.
#pcmasterrace #kartygraficzne #pytanie #informatyka #niewiemjaktooznaczyc
  • 12
  • Odpowiedz
@gutnear: Z tego co wiem to jest problem serwerów, wstrzymaj się z upgradami czy innymi modyfikacjami dopóki nie wypuszczą łątki, to nie jest tylko twój problem - jeżeli chodzi o solo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cabeiu kurde tylko nie mam problemu z fpsami, a zużycie z tego co patrzyłem nie jest aż tak przeciążające mojego kompa, tylko te charakterystyczne 1sekundowe przycinki, które uniemożliwiają normalną rozgrywkę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cabeiu pamiętam że miałem ten sam problem kiedyś z fortnite i coś włączyłem po czym przestała lagowac w ten sam sposób jak teraz. Może wynika to z tego ze fortnite ma mniejsze wymagania :/
  • Odpowiedz
@gutnear: Jeśli nie masz jakiegoś bardzo wolnego HDD to pewnie problem z samą gierką. Spróbuj też ustawić plik stronnicowania na stałą wartość.
  • Odpowiedz
@gutnear: Miałem to już w Blackoucie i teraz to samo, podobny pc do Twojego i fpsy też spokojnie powyżej 60. Obstawiam dysk, na ssd pewnie bo to zniknęło.
  • Odpowiedz