Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema! Prawko zrobiłem 6 lat temu ale doświadczenia nie mam żadnego (przepisy znam dobrze bo jeżdżę autem) Planuje kupić pierwszy motocykl i zastanawiam się nad dwoma, bo mogę je wyrwać w dobrej cenie:

- BMW F750gs
- Kawasaki Vulcan S

Oba nowe, w pełnej opcji.

Wiem że są to dwa zupełnie inne motocykle ale zastanawiam się który się bardziej nadaje no moje potrzeby.

Mieszkam w Szwajcarii i chciałbym pojeździć po okolicy bo góry są piękne i blisko :) W weekendy wypady tak na max 2-3h drogi (kręte, asfalt) plus czasami wieczorem przejażdżka po mieście.

Jak myślicie co się bardziej nadaje jako pierwszy kontakt z motocyklem w takim zastosowaniu :)?

Z góry dzięki!

#motocykle #motoryzacja #bmw #kawasaki
  • 10
  • Odpowiedz
Jak myślicie co się bardziej nadaje jako pierwszy kontakt z motocyklem w takim zastosowaniu :)?


@Ciapss: nie bądź pipka że bierzesz kategorie 600tek na pierwsze moto, litr to przynajmniej ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ciapss: jak Cię stać, to bierz co Ci się bardziej podoba ;)
Każdy motocykl ma swoje wady i zalety, ale jak dla mnie ma być zabawką na widok której Ci się micha uśmiechnie
  • Odpowiedz
@zygmunt90: @Ciapss: Bardziej wygodny jest vulcan. Nogi wyprostowane i mozna spokojnie od pełnego do pustego zbiornika latać. Jeżdżę często z ziomkiem na vulcanie i to ja muszę częściej na fazerku robic przerwy zeby rozciągnąć nogi. Uważam że jednak na GS jest wieksza przyjemność z jazdy i pokonywania zakrętów.
  • Odpowiedz