Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@CoolCake: protip - pożyczka jest darmowa wszędzie jeśli oddasz w przeciągu 14 dni

@Behemoth-: protip #2
Pożyczka za prawie darmo wszędzie, jeśli od niej odstąpisz w ciągu 14 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem jeszcze 30 dni na zwrot. @CoolCake: trzymaj się Mirku!

Ps. U mnie w pracy pracodawca ogarnął jakiego doktorka z uprawnieniami i wszystkich nas zbadał w miejscu pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KlawyMichau: jeśli spłacałes pożyczki przed terminem to należy Ci się proporcjonalny zwrot prowizji. Jest też jakiś hak na pożyczkodawców, którzy rolowali pożyczki. To już jest zakazane, ale nie wgłębiałem się w temat. Poszukaj, może coś Ci oddadzą te pier#@lone hieny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KlawyMichau: super :)
Mi pomogły się wygrzebać z tego właśnie odstąpienia od umowy. Najtańsze pożyczki jakie miałem to z chwilówek. W końcu mnie pobanowali, ale najlepsze były pożyczki w PandaMoney. Nawet odsetek ustawowych nie chcieli i chyba z 6 razy robiłem odstąpienie ;)

Chwilówki to zło najgorsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@efek Zgadzam się, uważam, że powinien być całkowity zakaz reklamowania tego etc. Ja miałem problem bo po spłacie wszystkiego netcredit nie usunął mojej pozyczki, która widniała w BIKu jako zobowiązanie otwarte.. Przez pół roku! Po długich bataliach udało mi się wyczyścić swoje konto ale ile nerwów straciłem to szkoda gadać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KlawyMichau: standardzik w net/incredit. Też to przerabiałem, ale w miarę sprawnie u mnie usuneli.

@Walenciakowa: na takie "przygody" przydaje się karta kredytowa. Ale z nią też są problemy, bo w sumie jak już mamy praktycznie te pieniądze, to czemu by nie kupić czego, co niby potrzebujemy. Eh. Nie jest łatwo z tymi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@KlawyMichau: ludzie potem wpadają w pętlę chwilówek na zasadzie spłacania chwilówki kolejną chwilówką. Rekordziści potrafią zrobić łańcuszek złożony z kilkunastu takich pożyczek (łączna kwota na kilkadziesiąt tysięcy), jedna spłacana drugą. Koszmar.
  • Odpowiedz