Wpis z mikrobloga

@CoolCake: spróbuj mini ratke przez internet z PKO. Ja miałem dochody przez dwa lata na poziomie 2k i dostałem mini ratke przez neta na 5 k. 6 muszę oddach ale to już #!$%@? wtedy była dzika akcja. Zaznacz że mieszkasz z rodzicami i koszty miesięczne to 300 złoty xD
  • Odpowiedz
@CoolCake ja miałem mega farta bo zrobiłem badania 11.03
Jest przepis że jeżeli masz ważne badania z poprzedniej pracy i stanowisko jest podobne to obecny pracodawca może Ci je uznac. Wiem że jest tak z pracą biurową, tam jedyne ryzyko to komputer.
  • Odpowiedz
@CoolCake: mi w ing banku dali 1500 zl rozlozone na 12 rat bez zadnych formalnosci, tylko kliknalem w aplikacji w telefonie i mi pieniadze na koncie znalazly. Sprobuj u siebie w aplikacji bankowej, bo ja sie o tym troche przez przypadek dowiedzialem jak szukalem szybkiej pozyczki.
  • Odpowiedz
@KlawyMichau mam kogos z rodziny co juz jakies 7 latek splaca chwilowki, a tak wlasciwie to sami mu zabieraja i zapewne nawet nie wie ile mu zostalo i gdzie.. niektóre firmy podwójnie go wyruchały bo nie odbierał/nie odczytywał listów gdzie chcieli przedstawienia potwierdzen splaty w ciagu 14 dni a jesli nie to egzekucja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@efek: te zwroty prowizji działają też na chwilówki z np vivusa, a nie tylko na kredyty? xd
@Ciaztko: tak, działają też na chwilówki. Nawet Bocian i Provident oddają jak się upomnisz. Z tego co kojarzę to największe problemy robi Aasa, bo oddaja tylko tym, co teraz spłacą szybciej, mimo, że UOKiK ich tam ciśnie i nakłada zobowiązania.
Policzyli sobie i wyszło im, że będą w dupie jak będą
  • Odpowiedz