Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoolCake: kuki.pl wandoo.pl ferratum
Taniej czasami nie spłacić w terminie jak chwilówke spłacać chwilówką. Dwa lata będą Cię ścigać. Później sąd i komornik. Jeśli spłacisz bez udziału sądu i komornika to taniej wyjdzie jak cały czas brnąć w to bagno. Najprościej spłacić w ciągu trzech miesięcy. Tyle porad od od osoby pracującej w dziale windykacji jednej z tego typu firm.
@SiemkaKtoPeeL: A na olx książeczki od ręki po 50-100 zł, bez debilnego noszenia gówna w pojemniku trzy dni pod rząd i robienia prześwietlenia klatky. Nie dziwię się, że tyle osób ma podrobione.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grypa-grypowska: dotyczy każdej pożyczki, którą spłaciłeś przed czasem.

Po odstąpieniu i spłacie w firmie A brałem kolejną w firmie B, robiąc sobie przerwe w firmie A. ViaSMS mnie zbanowali po pierwszym odstapieniu. Incredit chyba po trzecim a PandaMoney dawała nawet bez przerw. Wystarczyło splacic, poczekać na info o rozliczeniu i można było składać kolejny wniosek, i robić kolejne odstąpienie. Sam nie wierzyłem, że wciąż mi dają ¯_(ツ)_/¯

W końcu mnie zablokowali,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CoolCake:
Chwilówki są tylko dla osób, które generalnie maja hajs, tylko z jakiegoś powodu nie mają go obecnie przy sobie, albo mają tydzień opóźnienia od płatnika lub dilerka na mieście poszła trochę gorzej. Ale jeśli nie starcza Ci od pierwszego do pierwszego, to biorąc chwilówki tym bardziej Ci nie starczy. I to zazwyczaj na bardzo długi czas.
Dodatkowo, będziesz dostawał smsy przypominające o spłacie, co jakiś czas zadzwoni jakiś miły pracownik
@efek: nawet jak byla jedna rata? w sensie brales typowa klasyczna chwilowke na 30 dni? musza ci oddac prowizje? jestes pewny? masz gdzies legitne wzory pisma wnioskujace o zwrot tej prowizji? w sensie zeby wstawic tylko swoje imie, nazwisko i numer pozyczki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@efek: dzięki za info bo tylko do ing wnioskowałem o zwrot tych wszystkich prowizji, nawet nie pomyślałem że to może dotyczyć też chwilowek, a w vivusie już mam ze 25k spłacone więc może coś wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wystarczy na infolinię do nich zadzwonić czy jakieś pisma?