Wpis z mikrobloga

Ja mam rehabilitacje od urodzenia, bo urodziłem się z szeregiem wad genetycznych i rozwojowych. Niestety mam między innymi wadę serca, co umieszcza mnie w pierwszej grupie ryzyka. Na rehabilitacje nie chodzę, co mnie bardzo boli bo to dla mnie szansa na nadgonienie rówieśników w rozwoju i samodzielność. To dla mnie walka o normalne zycie. :( na szczęście mój pan fizjoterapeuta wysłał mi filmiki instruktażowe z ćwiczeniami, jakie mogę wykonywać sam w domu.
  • Odpowiedz
  • 0
@M-ever: Generalnie to wiem co mam robić. Ale może się okazać ze dostanę coś nowego, w co wątpię, albo po prostu pan powygina mnie, ponawiała i tyle będzie z tych rehabilitacji. To właściwie miała być ostatnia wizyta. Trochę się boje bo dbam o to żeby nie łazić po sklepach itp a tu kontakt będzie cielesny, jakby nie patrzeć
  • Odpowiedz
@zerthimon: Krajowa Izba Fizjoterapeutów rekomendowała zawieszenie świadczeń. Ja do pacjentów obecnie nie jeżdżę. Pytanie ile to będzie trwać, nie bardzo rozumiem jaka jest strategia Polski na ten problem.
  • Odpowiedz
  • 0
@ofizjo_pl: Ja już w sumie zakończyłem swoje ćwiczenia, w sensie wizyty. To miała być ostatnia. Z reszta ćwiczenia j tak robie w domu 2, 3 razy dziennie. Najbardziej boje się tego, ze ten fizjoterapeuta pracuje w szpitalu tez i mógłby mieć kontakt z kimś zarażonym czy coś.
  • Odpowiedz