Wpis z mikrobloga

Wróciłem z pracy, z Januszexu.Wokół wszystkie Januszexy dały ludziom wybór,zamykamy i urlopy, we dwóch innych kazali zostać ludziom po 45 roku życia w domach młodzi pracują i iważają na siebie.Co u nas? Szefo przechlany od piątku blady jak ściana, nasz zakład to w 60proc ludzie po 50tce.Nie wstrzyma produkcji za #!$%@?, złota gazela ważniejsza i przecież największy januszex w okolicy zatrudniający 500 ludzi, debila po technikum obsadził na dyrektora a ten chodzi i dobrze wygląda, żeby się ludzie nie bali, żeby pokazać że ci z BIURA #!$%@? z BIURA oni się nie boją, to i ludzienie mają czego bo hehe #!$%@? bakteria i co mam zamknąć na chwilę żeby mi się cyferki na koncie nie zgadzały?To okropne jak ludzie tak mogą.wogle pomyśleć.Nie dadzą rady finansowo zresztą bo te złote gazele to oni sami wypracowali a teraz ludzie chco urlopy, bo bakteria.Po prostu nie jeść na stołówce tylko każdy przy swoim stanowisku żeby się tłumy nie robiły, ale te bramki na wejściu do odbicia się to kazik zostaw zamknięte, niech się ludzie pchają do wyjścia jeden koło drugiego, to w większości ludzie ze wsi i małego miasteczka oni nie muszą wiedzieć czym to się może skończyć.Wszyscy jesteśmy tylko mięsem, jeśli złapię tego syfa osobiście napluje każdemu z tego #!$%@? BIURA w oczy, to starsi panowie 50 plus minus, może nie oni ale ich dzieci poczują to co setki dzieci ich pracowników bojących się o zdrowie rodziców.Jeśli to gówno przejdzie i pominie mnie jakimś cudem, po wróceniu gospodarki do względnej normalności, najpierw zanoszę dokumenty które sprawią Panom duuużo kłopotów do niku a potem przynoszę wypowiedzenie i pluję każdemu w twarz razem i z osobna.Zysk ponad ludzie.
#koronawirus #pracbaza

  • 1
  • Odpowiedz