Wpis z mikrobloga

#niemcy #koronawirus #studbaza

Lol, dostałem mejla ze studbazy, że egzaminy na początku kwietnia jednak się odbędą. Wiadomo, że szkoły tutaj są zamknięte, obecnie są tutaj ferie/egzaminy, no i początkowo odwołali egzaminy, ale teraz okazuje się, że sytuacja pewnie mocno się przeciągnie i...mamy napisać egzaminy w kombinezonach. #!$%@? czaicie to? Właśnie wysłali zapytanie do każdego o rozmiar skafandra i mają je wysyłać. Wyobrażacie sobie 400 osób na egzaminie w takim czymś? Dokładnie takie foto nam wysłali, tak to ma wyglądać. Przecież tu ludzie nic sobie z tego wirusa nie robią, a ja mam w tym czymś wyjść z domu i jechać komunikacją na uniwersytet, ja #!$%@?ę. Chciałbym, żeby to był jakiś #!$%@? żart.
źródło: comment_1584446227LV4t2BkyYvHtJXx0SxIIMx.jpg
  • 16
@Myniu: u mnie tez NRW egzaminy mialy byc w przyszlym tyg dla wszystkich, studenci oburzeni w komenarzach pisza, ze szkoda ze sa przelozone, potem naraz wszystko pisac to lipa, czy szkola rozumie jakie to dla nich obciazenie itp. xD
@Vittel: owlpiwo auf dein Nacken aber;) ja na FH w miescie w ktorym ciagle pada i jest najbrzydszy uniwerek w calej Europie, reszte mozemy mozemy ustalic na priv. Hau rein!