Wpis z mikrobloga

Nasz serwer #minecraft doczekał się własnego adresu domenowego []
Zapraszam na:
minecraft.zostanwdomu.org.pl

Przypominam, że od wczoraj wprowadzone zostały whitelisty - chcesz mieć możliwość grania z nami wyślij mi (lub podaj w komentarzu) swój nick gracza. Drobna zmiana została wprowadzona przez śmieszków, którzy zamiast budować niszczyli innym.

Tryb survival - możesz bawić się w łowcę potworów, rolnika, górnika czy budowniczego

Edycja bedrock = wspólna dla wszystkich platform: #windows10, #xboxone, #switch, #android, #ios
Sam gram z #ps4 ale na tej platformie jest to możliwe tylko w sieci lokalnej

#zostanwdomu #polakmadryprzedszkoda #kwarantannazminecraftem #pcmasterrace
bartekh86 - Nasz serwer #minecraft doczekał się własnego adresu domenowego └[⚆ᴥ⚆]┘
Z...

źródło: comment_1584428463QtwdAhxuYdEkM9ROPLQH7N.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartekh86: mam nadzieję, że będzie dziś czas pograć trochę. Jest jakiś plugin na stratę itemow podczas śmierci? Wczoraj umarło mi się, załamany już miałem kończyć grę, a tutaj itemki zostały, ale byłem rad :D
  • Odpowiedz
@Kultafon: Dodany

@komiks42: Jasne, że java ma większe możliwości edycji, modyfikacji czy nawet oficjalna wersja jest nowsza względem bedrock. Ale dzisiaj wielu graczy gra z konsoli czy mobilków. Dlatego przy tym wysypie serwerów dla java z modami postanowiłem założyć czysty bedrock. Sam gram z PS4 :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Próbuje połączyć się poprzez Nintendo Switch. Wszystkie kroki, o których pisaliście zrobiłem prawidłowo (sprawdziłem), zostałem również zaproszony do listy graczy:-) Jednak na ostatniej prostej, kiedy mam już się z Wami łączyć wyskakuje mi błąd - nieprawidłowy adres IP.
Macie może na to jakiś sposób?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartekh86: dzięki!!! Mam nadzieję, że to to. Akurat od czasu zmiany numerów DNS mam z konsolą same problemy. Mam problemy z łącznością, cały czas pojawia mi się błąd z numerami DNS, wróciłem z powrotem do ustawień automatycznych względem nich, ale nic to nie dało. Zrobiłem hard reset konsoli z tego wszystkiego. I nadal nic, cały czas te same błędy. Konsola łączyła się z routerem, ale z netem już nie. AAAAA! Mam
  • Odpowiedz
@bartekh86: znajdzie się miejsce dla nooba który ostatni raz grał kupę lat temu? Niestety gram wieczorami jak córka przestaje okupować netflixa na xone
  • Odpowiedz
@DSTRR: Serwer chodzi 24/7 od maja 2019. Właśnie o to chodzi - możesz grać z innymi nawet jeżeli nie grasz w tym samym momencie.
Najmłodsi gracze mają tu 5 lat, najstarsi 50. Doświadczenie nie ma znaczenia :)
Zapraszamy!
Podaj nick do listy zaufanych graczy
  • Odpowiedz