Wpis z mikrobloga

Chyba nie wszyscy wiedzą, że mirek @lublinmk wygrał sobie dzisiaj w #milionerzy 500k, graty chłopie, sądząc po zbiegu okoliczności z przedostatnim pytaniem było ci to pisane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyżby pierwszy mirek, który zarucha? Teraz pewnie polki zaleją cie propozycjami ( ͡ ͜ʖ ͡) Zrób jakiś wpis jeśli faktycznie cie najdą, byłoby śmiesznie

Pobierz Wegetujemy - Chyba nie wszyscy wiedzą, że mirek @lublinmk wygrał sobie dzisiaj w #mil...
źródło: comment_1584402917Ej0dTlEBPNNn2Mm9YI9rOn.jpg
  • 38
@lublinmk: Gratki i w ogóle, ale słuchaj, taka sprawa jest.. mam horom curke a ona zawsze marzyła o balecie mimo, że nie posiadała nóg. Som fajne protezy na ebaju, ale bida teraz i ledwo starcza mi na paliwo, a dojeżdzać do pracy musze, a jednak hummer sporo pali. Nie kopsnąłbyś kilka złotych na skromne wydatki?

@lublinmk Możesz powiedzieć jak wyglądają teraz kwalifikacje po wysłaniu zgłoszenia? Ja dostałem jakieś 10 lat temu telefon z pytaniami, ale totalnie nie miałem pojęcia i nie odpowiedziałem: Kto wygrał nagrodę Nike w 2009r. i ówczesny prezydent Włoch ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lublinmk: ale to pytanie za milion to Ty oprotestuj, bo było niejednoznaczne, o czym napisałem tutaj na mirko. Mogę teraz z szafki zdjąć Ci co najmniej kilka różnych "ośrodków przezroczystych" w których to światło fioletowe/niebieskie jest szybsze niż czerwone. Ktoś niekompetentny układał to pytanie, i to już nie pierwszy raz taki przypał się zdarza.