Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, szukam pracy w #it. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, znam dość dobrze #sql, ale to dlatego, że sam się tym bawię, ale nie w robocie (tam to raczej jakieś excele i htmle). No i teraz pytanie głównie do #hr i #rekruter. Wysyłam swoje #cv od dwóch miesięcy i odzew jest bardzo słaby. Myślicie, że w związku z koronawirusem rekrutacje się zatrzymają? Firmy będą upadać i zwalniać bardziej niż zatrudniać nowych? Czemu w ogóle jest tak mało ofert na juniorów, wszędzie chcą tylko specjalistów. Jak w ogóle będąc dopiero co po studiach można znaleźć pracę w tym zawodzie, nie mając już żadnego doświadczenia. Jestem ogarniętą osobą, pracowitą i dobrze mówię po angielsku, a tu taka bida, że nawet przyuczyć nie chcą nikogo. #poznan

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: no ciężko teraz z juniorami. czasem się coś trafi i się uda, ale chyba łatwiej będzie Ci poszukać czegoś jako tester lub support i później starać się o przejście lub szukać czegoś innego.
Wirus nie ułatwia, u mnie chyba póki co nabór wstrzymany, a rozmowy które były już umówione są wykonywane przez skype.