Wpis z mikrobloga

ale pamiętaj akcje to inwestycja długoterminowa, na nich ciezko stracić, będzie pan zadowolony xD


@pijekubusplay: bo są, ale nie na bananowych giełdach. W USA jest obecnie największa korekta w historii (prawie) a indeksy spadły ledwo do wyceny sprzed 12 miesięcy xD Jakby od 11 lat inwestował w USA to dzisiaj byłby zarobiony nawet jakby indeksy jebły 50%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KochanekAdmina: dokładnie to samo powtarzam. Inwestuję właśnie gdzieś od 11 lat między innymi w amerykańskie ETFy i mam właśnie raj zakupowy a ile nie spadnie to i tak jestem do przodu, a jak sytuacja się unormuje to zarobię drugie tyle ile do tej pory zainwestowałem. Ja nie wiem jak można tego nie rozumieć
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Niekoniecznie, może być i krótkoterminowa (tesla, VG ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zalezy od strategii inwestycyjnej. Póki co spadły do wyceny sprzed 12 miesiący, niektóre mocniej. Zgoda, ale 3-5 lat już może nie wyglądać tak ładnie. 11 lat tak ale w USA, w PL zwłaszcza na spółkach energetycznych to miałbyś dziś 10-20% kapitału xd Mnie po prostu śmieszą goście co piszą że chcą wejść a akcje
  • Odpowiedz
Niekoniecznie, może być i krótkoterminowa (tesla, VG ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zalezy od strategii inwestycyjnej.


@pijekubusplay: Ale jak się SPEKULUJE na śmieciowych zakredytowanych spółkach jak Tesla to się chyba rozumie ryzyko i w razie korekty trzeba #!$%@?Ć JAK NAJSZYBCIEJ, a nie bawić się w Buffeta.
  • Odpowiedz