Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, wszędzie wirus, siedzicie w domach i piwnicach to podrzucam w ramach walki z wolnym czasem kurs na #udemy, który niedawno tam opublikowałem, #chwalesie trochę.
Przez najbliższe 3 dni jest za darmo z kodem PROGRAMISTA15K ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do kursu tutaj:
https://www.udemy.com/course/wordpress-theme-development-with-twig-and-timber/

Uwaga - kurs tylko po angielsku, póki co niestety bez napisów EN i PL.
Przed zapisaniem się zalecam sprawdzenie czy jesteście w stanie mnie zrozumieć. Kilka filmów jest dostępnych jako "preview".

Kurs jest dla początkujących, na temat tworzenia motywów #wordpress w alternatywny sposób - używając Twig'a - silnik z Symfony. Generalnie bardzo przystępny i łatwy proces z niewielkim użyciem PHP lub nawet wcale (jak ktoś nic nie umie) - taki HTML na sterydach. Kurs stworzyłem bo sam się kiedyś chciałem tego nauczyć, a nigdzie nie było nic bardziej obszernego oprócz kilku krótkich tutoriali.

Kurs jest kompletny, od zainstalowania i konfiguracji środowiska, poprzez podstawowe funkcje aż do stworzenia strony. Szerszy opis znajdziecie w 1 filmie "About this course".

Jedyne wymaganie to znajomość podstaw HTML / CSS, no i angielski.
Opcjonalnie PHP i Bootstrap - na pewno nie zaszkodzi, ale jak ktoś nie zna PHP to i tak może dzięki temu stworzyć szablon / motyw / templatkę do Wordpress'a.

#programowanie #programista15k #twig #timber
  • 10
@QuDos: Niestety, 3 dni był kod do wczoraj do ok. 15
w tym miesiącu już więcej nie mogę wrzucić bo wyczerpałem limit.

Nie spodziewałem się takiego odzewu w tym niszowym temacie. Liczyłem na 5-10 osób a zapisało się ponad 40. Super! Mam nadzieję, że kurs Wam podejdzie, dzięki wszystkim!