Wpis z mikrobloga

Właśnie odmówiłem wyjazdu za granicę w obliczu narastającego kryzysu. Jestem kierowcą tira i najprawdopodobniej od dzisiaj jestem bezrobotny ( ͡º ͜ʖ͡º) Moją spedycję uj boli, że nie chcę narażać ani siebie ani innych na zbędne niebezpieczeństwo. Jedyny który się wstawił za mną to mój szef. Ale jeśli auto nie jeździ, to ani on ani ja nie zarabiamy więc prawdopodobnie zakończy się to zwolnieniem. #bekaztransa

Poza tym w moim mieście #lomza dzieje się aktualnie mała rewolucja. Z minuty na minutę robi się coraz bardziej gorąco.

#koronawirus
Pobierz
źródło: comment_1584358436UulJ4ZuPf23NU46kSJdr4z.jpg
  • 35
@OCIEBATON 9:30 Lekarz ze szpitala mówi o kompletnym nieprzygotowaniu do roli zakaźniaka zarówno szpitala jak i personelu. Władze zapowiedziały, że jeśli ktokolwiek ze zgromadzonych będzie miał jakiekolwiek objawy choroby wszyscy uczestnicy odbędą kwarantannę. Również personel.
@milrod: Gościu jest wkur... ponieważ jego miasto jak i okolica została bez pilnej opieki medycznej co jest zrozumiałe dla każdego racjonalnie myślącego człowieka, najbliższy szpital z SOR-em z prawdziwego zdarzenia który jest w stanie w razie zawałów,udarów nie daj bóg katastrofy lądowej typu np: karambol, jest oddalony o 80 km od miasta, gdzie w Białymstoku jest kilka szpitali i w czasie epidemii lepiej zaryzykować całe miasto koroną plus pacjenci (zawał,udar,wypadek) czy