Wpis z mikrobloga

@Ex3 Dla mnie na przykład prowadzenie zajęć online nie jest problemem. Ale z drugiej strony uczniowie i rodzice też muszą potrafić z tego korzystać. Dla niektórych zrobienie konta w dzienniku elektronicznym jest zbyt dużym wyzwaniem. Co dopiero ściągnięcie z chmury jakichś materiałów dla bombelka albo logowanie w systemach typu Webex Meeting.
Pomijam już fakt, że nie każdy ma dostęp do Internetu. Serio.
@IcyHot: Oo. Nie wiedziałem że na wykopie możemy znaleźć tylko autorskie rzeczy. Oświecę ciebie:

Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, ...
@belfrzyca: ale weź pod uwagę, że robimy wolną amerykankę. To nie jest jedna platforma, jedno konto czy jedna apka, że się raz zalogujesz i styknie dziecku na cały czas.

Jak sypnie piętnastoma takimi twórczymi pomysłami, ludzie się gubią i zniechęcają. Trzeba umiaru po prostu i najlepiej oparcia się na czymś, co dzieciaki już ćwiczyły w szkole, nawet jeśli to był tylko kahoot. Inaczej nic z tego nie wyjdzie w ogóle, bo
@Ex3 się śmiej, kiedyś w programie robiłem skróty do funkcji i jakoś przez logikę wyszło alt-f4. Ale się naszukałem, czarny mi program się zamyka jak że skrótu wywołuję funkcję i nawet żadnym błędem mnie sypnie ;p