Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Kajtosz: @Harry19911: niskie wypłaty, brak zmian w karcie nauczyciela, brak jakichkolwiek działań w celu uzdrowienia sytuacji - rok temu Mirko się gotowało od bluzgów na nauczycieli to teraz zbierajcie to co zasialiście, bo prawie nikt młody zdolny i ogarniający nie idzie w ten zawód xD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: ja nie rzucałem żadnych bluzgów na nauczycieli. Sam mam dziewczynę nauczycielkę i trochę wiem. Właśnie taka jest atmosfera wśród młodych nauczycieli, że nie mają zamiaru prowadzić lekcji online bo wiedzą że te stare baby nie będą ich prowadzić bo nie umieją, a wszyscy wypłaty dostaną po równo
  • Odpowiedz
Właśnie taka jest atmosfera wśród młodych nauczycieli, że nie mają zamiaru prowadzić lekcji online bo wiedzą że te stare baby nie będą ich prowadzić bo nie umieją, a wszyscy wypłaty dostaną po równo


@Harry19911: jak to? To nauczycielom nie zależy na rozwoju i nauczaniu młodzieży tylko na wypłatach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ex3 Dla mnie na przykład prowadzenie zajęć online nie jest problemem. Ale z drugiej strony uczniowie i rodzice też muszą potrafić z tego korzystać. Dla niektórych zrobienie konta w dzienniku elektronicznym jest zbyt dużym wyzwaniem. Co dopiero ściągnięcie z chmury jakichś materiałów dla bombelka albo logowanie w systemach typu Webex Meeting.
Pomijam już fakt, że nie każdy ma dostęp do Internetu. Serio.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
praca i płaca nauczyciela jest ok. dla ogarniętych ludzi, dla których to tylko sposób na dorobienie i ubezpieczenie.


@NieRozumiemIronii: ale ja o tym właśnie mówię - taki ktoś nie będzie sobie żył wypruwał tylko odwali absolutne minimum żeby utrzymać etat i pójdzie zarabiać normalną kasę na korkach xD
  • Odpowiedz
@IcyHot: Oo. Nie wiedziałem że na wykopie możemy znaleźć tylko autorskie rzeczy. Oświecę ciebie:

Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, ...
  • Odpowiedz
@belfrzyca: ale weź pod uwagę, że robimy wolną amerykankę. To nie jest jedna platforma, jedno konto czy jedna apka, że się raz zalogujesz i styknie dziecku na cały czas.

Jak sypnie piętnastoma takimi twórczymi pomysłami, ludzie się gubią i zniechęcają. Trzeba umiaru po prostu i najlepiej oparcia się na czymś, co dzieciaki już ćwiczyły w szkole, nawet jeśli to był tylko kahoot. Inaczej nic z tego nie wyjdzie w ogóle,
  • Odpowiedz
@Ex3 się śmiej, kiedyś w programie robiłem skróty do funkcji i jakoś przez logikę wyszło alt-f4. Ale się naszukałem, czarny mi program się zamyka jak że skrótu wywołuję funkcję i nawet żadnym błędem mnie sypnie ;p
  • Odpowiedz