Wpis z mikrobloga

#jagsonify #oswiadczenie #boldupy

#!$%@? jacy stulejarze xD przez takich jak wy nie możemy mieć ładnych rzeczy, przychodzi kobieta do internetu i MATKO BOSKA RÓŻOWY PASEK TRZEBA CAŁY DZIEŃ (tydzień/miesiąc/rok/życie) ROBIĆ SYF jak #!$%@? przedszkolaki bo przecież to się nie zdarza i ona na pewno tu przylazła żeby patrzeć na bordo frajerów zachowujących się jak dzieci z downem, nie pamiętam już kto i na jakim forum to powiedział ale

czy jak ktoś ma szparę to od razu mu trzeba robić fanklub?


a ta wasza bogini też nie lepsza, wrzuca miliard samojebek z piwkiem i koleżankami i tryliard wpisów po czym jęczy że ktoś to czyta i reaguje xD nie dziwię się że blipa zamknęli skoro składał się z dużej ilości naraz ludzi starających się jak najmocniej żeby nikt nie zauważył ich postów xD
  • 21
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: nie rozumiem dlaczego tak się #!$%@? do zdjęć które może wstawiać każdy :) czytać mogą, jakbym nie chciała to bym jednak nie pisała i nie wstawiała zdjęć, bo to mój mikro i moje wpisy. i nie jęczę tylko szkoda że blipa zamykają bo tak można było narmalnie pisać bez takich akcji :) pozdrawiam i luzuj
  • Odpowiedz
@polok20: dlatego, że jak pisali wpisy to trafiało na ich "kokpity" czyli blogi. i mało kto to czytał. tu jest inaczej i mikto to jeden wielki kokpit - do tego, tam nikt nie komentował . taka tak różnica ;)
  • Odpowiedz
@jagsonify: generalnie jak sama zobaczysz mikro jednak dość hermetycznym srodowiskiem podzielonym na mniejsze obozy. Przygotuj sie że tutaj rządzą układy.
  • Odpowiedz
@polok20: jakie tam układy, jaki hermetyzm, wystarczy lekko się wczuć w klimat i zapoznać z najistotniejszymi personami, to wszystko co jest potrzebne do wygodnego mirkowania i/lub wpadania raz na jakiś czas w gorące

żeby nie było, @jagsonify mi tam zdjęcia nie przeszkadzają, jak zaczną to mogę zczarnolisto i po problemie, ubolewam tylko nad reakcją mirków i twoją wypowiedzią która mi migła gdzieś a szukać mi się nie chce a z której
  • Odpowiedz