Wpis z mikrobloga

@spinorbital: Dla mnie to chore, każda osoba, która ma możliwość ogarnięcia swoich obowiązków zdalnie powinna mieć home office. To powinno być odgórne zarządzenie. Ja sama 'walczyłam' o pracę z domu w tym czasie, mimo, że nie pracuję w żadnym korpo tylko niewielkiej firmie, mam samodzielne stanowisko i wszystko co robię mogę robić z domu. Znam jednak mentalność szefostwa i fizjnomię całej firmy i wiem, że dla nich to całe 'hołm ofis'
@obs_ordine: no to twój niebieski ma szczęście w nieszczęściu, u mnie to chyba nawet biurka wycierają tą samą szmatą co podłogę, bo jak się przychodzi po weekendzie to blat śmierdzi i są na nim smugi z takiego rozpuszczonego w wodzie kurzu. Jedyne co to postawili żele antybakteryjne w kilku miejscach. Dzisiaj poniedziałek, wiec w biurze na jednej zmianie będzie na pewno powyżej 50 osób, chyba zadzwonię do GiSu czy tam gdzieś
@Jomahajomaso home office wcale nie jest takie fajne i lajtowe XD tzn fajnie by było jakbym się #!$%@?ła ale pracy więcej niż godzin za które płacą :P
Trzymajcie się zdrowo na tych produkcjach. (òóˇ)
@Jomahajomaso: Pozdrowienia ze Stuttgartu, gdybym nie oglądał polskich wiadomości pomyślałbym, że nie ma żadnej pandemii. Pełno ludzi na ulicach, spacerują, ładna pogoda, dziadkowie z wnukami, galerie oblegane jak zwykle. A ja dostałem bana od szefa na powrót do domu (choć miałem wracać w zeszły piątek), bo jestem ostatnim Project Managerem bez kwarantanny na całe Niemcy ( )
korpo, projekt ponad 300 osób na 2 piętrach, ludzie z lekko ponad 30 krajów, głównie z europy. jest możliwość pracy zdalnej ale nie ma przyzwolenia.


@spinorbital: Jeszcze by ludzie zobaczyli, że można prowadzić call center w 100% zdalnie, i by był przypał na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

;)