Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko. Mam poważny problem w którym nikt mi nie chce pomóc. Mam problem rodzinny, gdzie członek mojej rodziny terroryzuje domowników i sąsiadów. Sytuacja podobna do tej kobiety co sąsiedzi ją gnębią od lat. Chcę z tym iść do telewizji ale zastanawiam sie jeszcze do którego programu. Albo UWAGA albo INTERWENCJA.
Nie znam sie na tym a zależy mi aby problem był opisany rzetelnie a nie ucinane fragmenty moich wypowiedzi abym potem nie zrobił swojej rodzinie pod górkę.

#interwencja #uwaga #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AnalogowyDaniel: Uwaga działa bardzo stronniczo. Dosłownie wybierają sobie stronę a drugiej nawet nie dają dojść do głosu. Pisze z własnego doświadczenia, ponieważ byli u nas podczas jednego ze szkolnych strajków. Prowadzący nam przerywał w trakcie wypowiedzi lub kiedy oponent zaczynał nas przekrzykiwać to podchodził do niego z mikrofonem. Oczywiście całość zmontowana tak, że wychodzimy na debili, który nawet nie powiedzieli jaki mieli cel. Nie polecam. ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz