Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać Voyagera i muszę przyznać, że w porównaniu do Picarda to Voyager jest.... nudny. To nawet nie jest kwestia tego że jest to serial sprzed 20 lat. Gdyby zrobiono go obecnie to wyleciałoby 80% zapychaczy i historia ciągle byłaby taka sobie. Ale musze przyznać że Redlettermedia w swoich recenzjach Picarda ma racje gdy mówi o tym jak zrobili z cukierkowej federacji kompletne przeciwieństwo. Star trek jest coraz mniej taki jak kiedyś, ale przecież nikogo by nie interesowało powtórzenia serialu który jednak się mocno zestarzał.

ps. Już wtedy były tam silne kobiety i mniejszości wiec nie wciskajcie jak polityczna poprawność zniszczyła wasze dzieciństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#picard #startrek #startrekvoyager
  • 17
  • Odpowiedz
@suluf: to nie chodzi o to że treki są lewackie bo zawsze takie były, problem jest w tym, że stare robiły to dobrze, obecne ani nie potrafią zaciekawić pod wzgledem fabuły ani postacie nie są ciekawe i wiarygodne.
  • Odpowiedz
obecne ani nie potrafią zaciekawić pod wzgledem fabuły ani postacie nie są ciekawe i wiarygodne.


@ImperiumCienia: przecież prawie każda osoba w Voyager to chodzący stereotyp, zwłaszcza na początku
  • Odpowiedz
@suluf: ja tam wolę prawie dwieście odcinków ciekawego, nie przeładowanego akcją (chociaż w przypadku Voyagera jest całkiem dużo akcji, tak samo końcówka DS9), dobrego sci-fi, które całkiem trzyma się kupy, niż te dwie gówno-produkcje tryskające absurdalną akcją i absurdalnym lewactwem.
  • Odpowiedz
@suluf: ja tam wolę prawie dwieście odcinków ciekawego,


@Djelon: Ale tam połowa odcinków jest o niczym.

dwie gówno-produkcje tryskające absurdalną akcją i absurdalnym lewactwem.


@Djelon: jesteś pewny że oglądałeś poprzednie ? Tam zawsze było dosyć progresywnie jak na swoje czasy
  • Odpowiedz
@suluf: nie wiem co masz na myśli pisząc "o niczym", ale podejrzewam że myślisz o czymś co jest sednem Star Treka - spokojne odcinki, dające do myślenia, zawierający jakiś głębszy przekaz albo morał. Pokazujace coś więcej, ludzką naturę, marzenia o eksploracji, problemy społeczne i kulturowe itp.
Duża część widzów pewnie nie zrozumie nigdy o co tam chodzi i powie że serial jest nudny. Bum trach bam lasery wybuchy i inne bajery to jedyne co potrafią zrozumieć.

Progresywne, a pełne lewackiej nachalnej propagandy to co innego.
Janeway pierwsza kobieta kapitan w głównym wątku była spoko. Miała wszelkie cechy które kapitan powinien mieć. Nie wyglądała jako osoba osadzona tam z powodu parytetów.
Sisko - czarny kapitan w głównym wątku, też miał wszelkie potrzebne cechy, a co więcej scenarzyści potrafili tam pokazać współczesne oraz przeszłe problemy czarnej społeczności
  • Odpowiedz
Co mamy w zamian, bandę bezmyślnych kobiet, czarnych kobiet, gejów itp. którzy w pierwszej scenie potrafią pokazać swoją niekompetencję, oraz udowodnić że są tam tylko z powodów lewackich parytetów. Gdyby sprawiedliwie ich oceniano nigdy by tam nie trafili. A odzwierciedla to lewacki sen mniejszość LGBT próbującej zakrzyczeć normalną większość - wystarczy spojrzeć na duże korpo organizacje z doliny krzemowej, dla których bardziej liczy się różnorodność niż kompetencje. Z obrzydzeniem patrzę jak potrafią
  • Odpowiedz
@Djelon: #logikastv Kobieta kapitan ?! Azjata jako oficer ? Czarny Wulkan ?! Co jeszcze ? Może kobieta inżynier i jeszcze niech bedzie w połowie klingonką ! Co za lewacka nachalna propaganda !( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suluf: przeczytaj jeszcze raz to co napisałem powyżej. Ze zrozumieniem i bez krzykactwa.

Każdy kto ma kwalifikacje i robi to co powinien jest ok. Kobieta kapitan, czarny Tuvok, czarny mechanik w TNG. To wszystko jest ok. I to się nazywa równouprawnienie.
Jeżeli chodzi o azjatów to akurat te wszystkie filmy dyskryminują azjatów, bo nie dość że jest ich na świecie procentowo dużo, to zazwyczaj także w technicznych kwalifikacjach przodują (
  • Odpowiedz
@Djelon: przejrzałem ten tag na którym postujesz, i wygląda to na zwykły ból dupy o każdą sytuację i każda postać. Sorry ale główny problem star treka obecnie to próba zrobienia "mrocznego" serialu a nie polityczna poprawność. Te postacie nie poprawiły by się jakby były białe i hetero.
  • Odpowiedz
@suluf: bo ten serial jest do tego stopnia zły, że praktycznie każdy kawałek jest tragiczny, więc miałem o czym pisać. Oczywiście, że wrzucenie białych by nic nie zmieniło.
Tylko trzeba by się zastanowić czy lewacka propaganda to jest przyczyna czy skutek. Nagle zaczyna być promowana idea mutlikulti i LGBT i do tego zatrudnia się konkretnych scenarzystów. I to dopiero wpływa na bardzo niską jakość tego serialu. Oni nagle na siłę
  • Odpowiedz
Nagle zaczyna być promowana idea mutlikulti i LGBT


@Djelon: multikulti w star treku !? Co za skandal ! A te wątki lgbt to jak są wciskane ?

jawnej dyskryminacji białych
  • Odpowiedz
@suluf: to jeszcze raz bo widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Jak wygląda proces produkcji seriali w Netfliksie:
1. Chcesz zrobić feminazistowską produkcję rzygającą tęczą.
2. Zatrudniasz scenarzystów umiejących to robić.
3. Scenarzyści nie umieją pisać sci-fi, tylko zlepiają zleconą ideologię z odgrzewanymi kotletami z innych serii. Lepią to na gówno(-logikę) i sraj taśmę.
4. Tadam! Mamy chorobę weneryczną tzn po naszemu STD. Wszyscy
  • Odpowiedz
tylko zlepiają zleconą ideologię z odgrzewanymi kotletami


@Djelon: podaj mi jakiś konkret bo co chwila rzucasz ogólnikami i zrzucasz wszystko na LEWACTWO jakby sukces poprzedników wynikał z tego że pisała go prawica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz