Wpis z mikrobloga

moja szklana kula zobaczyła ze się udzielasz na tagu alkoholizm


@xdrcftvgy: Dalej to nie świadczy o alkoholiźmie. Ale musisz być zajebistym psychiatrą. Pewnie tak dobrym jak zamiataczem orlena i prawnikiem.

plus ludzi na których dzwonię że jeżdżą napruci za kółkiem o czymś świadczy :D


@xdrcftvgy: Boże ty na serio masz IQ niskie jak karzeł. Naucz się czytać ze zrozumieniem i nie dopowiadaj sobie czegoś czego nie ma. Urojenia się leczy.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol zrozum że im bardziej bronisz swoich racji i próbujesz mnie upokorzyć tym że uczciwie pracuje tym bardziej jestem pewny że możesz mieć problem z alko. Ale to nie mój problem. Akurat w tej sprawie mogę być ekspertem bo sam jestem alkoholikiem który nie pije już jakiś dobry czas i potrafię rozpoznać kłamstwo i manipulacje bo sam kiedyś tak głupio się tłumaczyłem.

Chcesz to pij ja Ci nie bronię : )
bardziej jestem pewny że możesz mieć problem z alko.


@xdrcftvgy: To sobie bądź. Ale psychoanalizy przez internet są gówno warte. Ale ktoś kto jest zwyczajnie głupi o tym nie może wiedzieć. Że alkoholizm to choroba. Że chorobę się diagnozuje i robi to lekarz. Że do diagnozy trzeba czegoś więcej niż 2-3 wpisy przez internet.

A to, że próbujesz to robić pokazuje tylko jak niski iloraz inteligencji posiadasz. Zresztą tak samo jak
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol akurat ten test robi się samemu i uczciwie. Każdy musi sobie sam odpowiedzieć na parę pytań :) jednakże da się wyczuc kogoś kto tak się tłumaczy z własnego picia, kupowania alko itp że może mieć problem. Poczytaj o mechanizmach choroby alkoholowej.
akurat ten test robi się samemu i uczciwie.


@xdrcftvgy: Ale po co mam go robić jak ty mnie po wpisie w którym się pytm gdzie kupić skrzynkę wódki bo zakład przegrałem już wiesz, że jestem alkoholikiem? Dostałem taką piękną psychoanlizę i diagnozę od najlepszego psychiatry i psychologa w kraju zatrudnionego na orlenie, który na pół etatu jeszcze prawnikiem jest.

Każdy musi sobie sam odpowiedzieć na parę pytań


@xdrcftvgy: Ja nie
hehehe co ukasilem w ego?


@xdrcftvgy: Ktoś kto #!$%@? się chamstwem, niskim ilorazem inteligencji i wróży z fusów na temat mojej osoby nie jest w stanie w nic mnie ukąsić.

oczywiście że kupno alkoholu nie świadczy o jego piciu


@xdrcftvgy: No ale ty już wyrok wydałeś. Świetny z ciebie specjalista ds leczenia uzależnień. Marnujesz nam się na tym orlenie.

Kupuje się alkohol żeby stał w szafc


@xdrcftvgy: Akurat ta