Wpis z mikrobloga

Cala Polska zaangazowana w walke z wirusem, rzad dwoi sie i troi zeby w miare mozliwosci sytuacje opanowac, lekarze i pielegniarki nie spia, policja postawiona w stan wyjatkowy, wojsko zaangazowane, naukowcy w pocie czola pracuja nad lekami, obywatele wspolpracuja i robia wszystko zeby sytuacje poprawic, nawet wiezniowie szyja maseczki.

A co robi opozycja?

No jak co? Wykorzystuje sytuacje oraz samych chorych i publikuje klamstwa i manipulacje majace na celu kompromitacje rzadu oraz wszelkich organow walczacych z wirusem.
Sieje panike i stara sie pogorszyc nastroje spoleczenstwa.

Parszywa opozycja nie ma zadnych hamulcow.
Mam nadzieje ze bedziecie o tym pamietac przy okazji wyborow.

#koronawirus #polityka
  • 38
@Borciuch: obśmiałabym Cię jeszcze niedawo jako pisowskiego trolla, ale wciąż mam na świeżo w pamięci Grodzkiego wyskakującego z tekstem, że PiS nie chce walczyć z koronawirusem, bo coś tam coś tam wyszli z sali, who gives a fuck, a także każdego KO-wskiego działacza twierdzącego, że oooni to już 2 tygodnie teeemu wystosowali apel o zamknięcie szkół/granic/kebaba na rogu*

* niepotrzebne skreślić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 116
@Borciuch: chyba zacznę to pisać pod każdym takim wpisem, bo już widzę, że wylała się fala 'uk zły, de zły, tylko pis i niewyspany szumowski dobrzy'.

Gdy WHO kilka tygodni temu ostrzegało kraje zachodu, rząd pis nie zrobił nic by się przygotować. Wydał jednak pieniądze na 13 emerytury, na 500+, przelał w końcu 2mld na swoją propagandową tvp.
Teraz, gdy robi się już nieciekawie, znowu cała odpowiedzialność spada na społeczeństwo. Bo
@Borciuch: to są dwa tweety, które ubrałeś w jakieś wielkie słowa o nastrojach społecznych, panice i parszywej opozycji, wykorzystując to do agitacji politycznej, wybielając w ten sposób rząd, który nie zrobił nic w kierunku poprawy służby zdrowia, robiący z młodych lekarzy wroga publicznego i ładujący publiczny hajs w tubę propagandową i kiełbasę wyborczą. Przez chwilę zastanawiałem się nawet, czy z marketingowego punktu widzenia przeznaczenie tych 2 mld PLN na służbę zdrowia
@Borciuch: Ten sam rząd doprowadził do zlikwidowania wielu oddziałów zakaźnych, stworzyło firemki do zakupów testów oraz maseczek posadzając swoich ludzi na stanowiska prezesów. Jednocześnie wyrzucili parę milionów w błoto zamiast na poprawę służby zdrowia. Cała obecna akcja to jedynie pokazówka rządu, że coś robią. Jednocześnie nie mają za co czegoś robić, bo sobie sami zabrali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że przy urnie każdy będzie pamiętał
@Borciuch: No bo co im innego pozostało niż straszenie pisiorami. Jak rządzą pokazali już wcześniej i dostali kopa w dupę od ludzi. A najśmieszniejsze jest to, że nawet lewaki zaczeli jechać po totalsach, bo widzą jacy to dzbani.
Oni są tak odizolowani od rzeczywistości w tym swoim saloniku liżących się po jajkach, że nie wiedzą co się dzieje w prawdziwym życiu i myślą, że nadal na ludzi działa straszenie złym Kaczorem.
@Borciuch: @Borciuch: chyba zacznę to pisać pod każdym takim wpisem, bo już widzę, że wylała się fala 'uk zły, de zły, tylko pis i niewyspany szumowski dobrzy'.

Gdy WHO kilka tygodni temu ostrzegało kraje zachodu, rząd pis nie zrobił nic by się przygotować. Wydał jednak pieniądze na 13 emerytury, na 500+, przelał w końcu 2mld na swoją propagandową tvp.
Teraz, gdy robi się już nieciekawie, znowu cała odpowiedzialność spada na
Ewa Kopacz mówiąc o ewentualnej sprzedaży broni na Ukrainę uciekła się do mało zrozumiałej analogii.

Wie Pan, jestem kobietą. Ja sobie wyobrażam, co bym zrobiła, gdyby na ulicy pokazał się człowiek #!$%@?ący ostrym narzędziem, albo trzymający w ręku pistolet. Pierwsza moja myśl, tam za moimi plecami jest mój dom i moje dzieci. Więc wpadam do domu, zamykam się i opiekuje się moimi dziećmi

— snuła swoją opowieść Ewa Kopacz.
źródło: comment_1584291396pyz881nwb6Tylbw6j6o4Ps.jpg
@Borciuch: towarzyszy to u siebie w sztabie szukaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) przekleilem ten komentarz, bo chyba nie chciałeś go zauważyć, albo jeszcze oficer nie podal ci wytycznych co masz odpisac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borciuch: ja nie oczekuję od wyznawców pisu odpowiedzi. Partia potrafi tylko szczuć i dzielić, promować bezgraniczne oddanie i niszczyć każde odstępstwo i przejaw woli.
Uważam, że tego już nie da się naprawić, co zostało zmarnowane przez pis. I nawet nie chodzi mi o wskaźniki gospodarcze, a o katastrofę na poziomie relacji międzyludzkich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borciuch: wypominanie wad i błędów przeciwnika, to szczucie? Czy może wysyłanie ekip telewizyjnych pod domy osób, które nie są osobami publicznymi, lub publikowanie prywatnych danych, lub wysyłanie obelżywych wiadomość do przeciwników, lub wszczynanie postępowań dyscyplinarnych, nie jest szczuciem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borciuch: na nic innego was nie stać, prawda? Zapatrzeni w silną rękę, kupieni obietnicami, pijani pseudo władzą i poklaskiem gawiedzi. Historia to wszystko osądzi
nie. Natomiast ordynarne klamstwa jak w tych tweetach juz tak.


@Borciuch: a jak nazwiesz wczorajsze tweety brudzińskiego w kontekscie propagandy obozu rządzącego, wymierzonej w lekarzy rezydentów jeszcze nie tak dawno? i co myślisz o pani poseł, która powinna teraz grzecznie przeprosić i wycofać się z życia politycznego?