Wpis z mikrobloga

Wczoraj właściciel profilu sok z buraka zrobił na wykopie zbiórkę na jedzenie dla lekarzy. Zakopałem ją i skomentowałem nieprzychylnie, bo jest niepotrzebna i trochę trąci scamem. Dzisiaj dowiedziałem się, że jestem płatnym trollem PiS.
https://www.wykop.pl/wpis/47997961/patrzcie-jaki-pieknie-sa-wydawane-2mld-na-tvpis-pa/ - gościu zdobył już prawie 1500 plusów i twierdzi, że wykopowa zielonka jest beneficjentem 2 miliardów na TVP xD

Moja aktywność na wykopie to 575 komentarzy/wpisów w tagu koronawirus i mniej niż 10 z jakąkolwiek polityką xD

#bekazlewactwa #koronawirus #neuropa #4konserwy
  • 13
Spoko, lustracja wykaże, jak jesteś czysty to będziesz mógł się nawet chwalić i normalnie pracować, mieć zwyczajną emeryture i Twoje nazwisko nie będzie kojarzyło sie ze zdradą do trzech pokoleń do przodu. Także śpij spokojnie. O ile...
@Kempes: nie zmieniaj tematu, to dalej nie zmienia tego że jesteś wkur...jący, twoje wpisy to wyzywanie wszystkich co popierają pis, a jeśli poprzednie wybory ci oczu nie otworzyły to wiedź że ludzie nie lubią być segregowani na mieroty itp.