Wpis z mikrobloga

  • 98
#rankingkoronny

Aktualny ranking na godz. 11:50 (ZMIANY REGULAMINOWE):

Suma w Polsce: [108] zarażonych + [3] ☠
Punktacja: 1 pkt zakażenie, w razie takiej samej ilości pkt, decydują przypadki ☠
Punktujemy miasta, w których aktualnie znajduje się zarażony pacjent.

Ranking miast:

1. Warszawa - 18 pkt (+2)
2. Lublin - 16 pkt (+1) ☠
3. Łódź - 15 pkt
4. Wrocław - 12 pkt (+1)☠
5. Poznań - 7 pkt ☠
6. Ostróda - 5 pkt (+1)
. Racibórz - 5 pkt
. Szczecin - 5 pkt
8. Opole - 4 pkt
. Leżajsk - 4 pkt* (+1)
10. Cieszyn - 3 pkt
. Łańcut - 3 pkt*
. Zawiercie - 3 pkt
14. Gdańsk - 2 pkt
. Starachowice - 2 pkt
16. Bolesławiec - 1 pkt
. Chorzów - 1 pkt
. Kielce - 1 pkt (+1)
. Kraków - 1 pkt
. Oleśnica - 1 pkt
. Rzeszów - 1 pkt*
. Zielona Góra - 1 pkt

* - Podkarpackie miejscowości, gdzie ranking może ulec zmianie w najbliższym czasie.

#warszawa kolejne 2 przypadki, umacnia się na pozycji lidera. Debiut w rankingu #kielce, witamy, chociaż podejrzewam, iż miasto spod znaku ciężarówek i autobusów z bogatym sponsorem w postaci MANa czyli #starachowice, ściągnie do siebie pacjenta.

#koronawirus
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Monneypenny: A co dopiero mają powiedzieć Zielonogórzanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po wykryciu pierwszej koronki w ich okolicy już oczami wyobraźni widziałem Myszkę Miki Falubazową w maseczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kielbasa_z_cebula: Za bardzo skupiłem się na aktualizacji przypadków (dwa źródła wypaliły o podwójnym zachorowaniu w Leżajsku, bo było nieprawdą), że nie zdążyłem dopisać wzmianki o rekordzistach z Łodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@BuQwald: Lublin spadnie z rowerka, bo w lubelskim pacjenci z koroną od poniedziałku będą transportowani do Puław. Zapowiada się debiut nowej drużyny - AZOTY Puławy. Będzie to jedyny szpital w lubelskim gdzie będzie leczony koronawirus.
  • Odpowiedz