Wpis z mikrobloga

Wyplusujmy zbiórkę w gorące!

Fundacja SiePomaga zbiera na doposażenie polskich szpitali na walkę z #koronawirus. Wiem, ze większość społeczności wykopu (w tym ja) zalicza się do grupy niskiego ryzyka (zarówno z powodu wieku, jak i przyzwyczajenia do siedzenia w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) - ale każdy z nas ma w otoczeniu osobę zagrożoną powikłaniami - starszą, z nadciśnieniem, z chorobami serca, z cukrzycą, przyjmującą immunosupresanty czy z chorobami układu oddechowego.

www.siepomaga.pl/koronawirus

Znalezisko

Pokażmy, że wypok ma moc ()

#covid19 #polska #wykopefekt #epidemia #zdrowie #polakmadryprzedszkoda #siedzewdomu
S.....n - Wyplusujmy zbiórkę w gorące!

Fundacja SiePomaga zbiera na doposażenie po...

źródło: comment_1584203180CXK47Vkm8Avzd3sbg5imtv.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • 7
@marilyn92 Oczywiście, i jeszcze wyszukiwanie dzieci nieuleczalnie chorych na glejaka złośliwego którego nikt nie leczy na świecie prócz jednej pseudo kliniki w Meksyku. I cyk raz w tygodniu 5mln zł zbiórki, 300 000zl za napisanie linijki a4 tekstu, a potem spam na wykopie przy pomocy multikont ( ͜͡ʖ ͡€) wiecie hehe trzeba utrzymać serwery hehe do tego każdy artykuł to 800slow i 4 zdjęcia, ciężka praca ciężka praca
  • Odpowiedz
#!$%@?, na wszystko w tym kraju jest, codziennie słyszę, że dzięki uszczelnienia vatu jest na 500+,na 14 emeryturę, na górników, TVP i #!$%@? wie co jeszcze. A później wpłaca kasę, bo epidemia. Na socjal się wydaje 16 %, a na służbę zdrowia 6%. Wystarczy przesunąć te pieniądze, a nie zebrać od społeczeństwa. Już Owsiak zbiera, może teoche umiaru. Ja rozumiem, że sytuacja jest poważna i ludzie chcą coś zrobić, ale nie tedy
  • Odpowiedz
@Snuffkin: hehe, też myślałem o zorganizowaniu takiej zbiórki, 80% bym przelał szpitalowi/czy przekazał maseczki za tę kwotę a 20% dla siebie za fatygo, bo przeciez za darmo nie wypada i by było git :D
  • Odpowiedz
panstwo w ktorym trzeba placic zajebiste podatki, a koniec końców wspomagać... mam nadzieję, że po tej korona-mobilizacji ludzie przejrzą na oczy i zaczną myśleć o swoją przyszłości.Cieszy mnie postawa obywateli, oby tak dalej, aktualnie sprawujący wladzę niewiele zrobili, rozpieprzyli lecznictwo, a teraz polegamy na sumieniu medyków, którzy pomagają nam wyłącznie z poczucia obowiązku.
  • Odpowiedz
Polakom nie trzeba tego tłumaczyć nie jesteśmy debilami,moja partnerka wczoraj do domu jechała do sokołowa podlaskiego z Warszawy i z Woli pod pałac w autobusie była tylko jedna osoba,czyli Polacy wzięli sobie to do serca i naprawdę się tym przejmują,nie jesteśmy tacy głupi jak sami sobie wmawiamy a dziś jak po browary byłem w biedronce to tez było z 5 osób na całym sklepie i towaru w opór niczego nie brakowało,ja nie
  • Odpowiedz
To widzę że są jeszcze idioci co wspierają złoty biznes siepomaga, żerujący na ludzkim cierpieniu i współczuciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz