Wpis z mikrobloga

@Gentleman_Adrian: Dobry kumpel, dorosły człowiek, ja też nie jestem jakimś wykopowym trollem, możesz przejrzeć śmiało 9 lat mojej aktywności. Screen jest z Whatsappa, skąd mam dowody wziąć? Wklejam, bo uważam, że takie rzeczy trzeba nagłaśniać, choćby były fałszywymi alarmami.
  • Odpowiedz
@Gentleman_Adrian: generalnie to nie jest wiadomość, do której potrzebne są źródła, a jak będą to będą pochodzić od dziennikarzy, ktorych źródłem będą takie właśnie osoby. Nie jest to coś co opera się na jakichś badaniach czy statystykach i nie brzmi niewiarygodnie, nie musisz wierzyć, bo to plotka ale podejrzewam, że nie wzięła się znikąd
  • Odpowiedz
@Funky666: czy to miasto to Ostrowiec Swietokrzyski? Bo tam byla taka akcja. Dostali info ze na przystanku czeka na nich policja i karetka i wysiedli na parkingu kilometr wczesniej
  • Odpowiedz
@Funky666: wiesz ze plotka potwierdzająca plotkę nie jest jeszcze rzeczywistością? Tak działa poczta pantoflowa. Zgadzam się z tym co napisała @Kami-chan: jednak tego typu zachowanie może tworzyć panikę u ludzi głupich, a już w pewnym stopniu spotykamy się zjawiskami niekorzystnymi, które wynikają z paniki własnie.
  • Odpowiedz
@Gentleman_Adrian: z drugiej strony takie info pozwala piętnować podobne zachowania i może jeśli nie ze strachu przed koronawirusem to chociaż w obawie o ostracyzm ktoś inny już się zastanowi nim zrobi coś podobnego?
  • Odpowiedz
@Kami-chan: już na głównej coś było o autokarze, który jechał do Włoch z Polakami mimo epidemii. Tam było jakieś, źródło i nagłośniła to jakaś piosenkarka więc dużo ludzi to wykopało. Tutaj jest jakiś wysryw smsem, gdzie nie ma nic konkretnego i nie wiadomo o jakie miasto chodzi autor napisał nie o jednym, a o autokarach wypełnionych ,,masowo" babami. Mało to te baby były na ,,saksach" czyli w celach zarobkowych, możemy
  • Odpowiedz
@Funky666: bo to moe być prawda sam znam kilkanaście starszych babek które pilnują starych dziadów we Włoszech i Niemczech, a polak zawsze wykombinuje bo ma to we krwii i tym sposobem właśnie wybuchnie epidemia u nas, nie da rady tego powstrzymać i tyle.
  • Odpowiedz