Wpis z mikrobloga

@Figiello95: ja akurat mam problem z quadowcami i tymi na crossach, chociaż jeden ślad to jeszcze wiele szkód nie robi jak tylko przejedzie, gorzej jak kręcą się w kółko
  • Odpowiedz
@Figiello95: Sąsiad miał podobny problem kilka lat temu. Jakiś piętnastoletni szczyl jeździł mu po zasianym i sąsiadowi udało się go złapać. Gnój dostał #!$%@? i strzał w potylicę. Zamiast przeprosić z podkulonym ogonem, to zdupcył i przyprowadził starego z jego przydupasem. Sąsiadowi udało się zwiać z pola i nie dostał łomotu. U mnie raczej takie akcje się nie dzieją, ale kto wie jak będzie za kilka lat? Mieszkam w dość
  • Odpowiedz
@Figiello95: Obwinianie offroadowców o te ślady jest jak obwinianie piłkarzy o to, że jakiś gówniarz Ci wybił szybę piłką. Po prostu zwykły debil - a jazda po płaskim polu to wcale nie offroad tylko zwykły wandalizm. Mógł nawet normalną osobówką tam wjechać.
  • Odpowiedz
@Figiello95: mielismy kiedys podobny problem na gospodarstwie XD, tyle ze #!$%@? debil na quadzie sie nie spodziewał przetnicy w srodku pola na głębokosc około 1,5m, utopił quada i nie miał go jak wyciągnąć, z policją potem dostał grzywne i sie skonczyło niszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Figiello95: żaden offroad tylko debilizm. W offroad chodzi o wyzwanie a to co za wyzwanie po płaskim lekko mokrym. Wygląda jak by kto kupił SUV I sprawdzał możliwości terenowe.
  • Odpowiedz
@Figiello95: istnienie off roadu w formie rozjeżdżania lasów i nie daj borze, pól jest dla mnie niezrozumiałe. Czyli dotyczy 90% Polski.
Off roadowcow zapraszam na Górny Śląsk. Mnóstwo chald i nieużytków po kopalniach i innych zakładach pozwala robić to z rigczem.
  • Odpowiedz
@Figiello95 cała idea offroadu jest dla mnie niezrozumiała. Jak to jest, że taki człowiek ubzdura sobie prawo do rozjeżdżania autem czy innym motorkiem czyjegoś pola czy publicznego lasu czy nieuzytku?
To tak jakby rajdowcy #!$%@? sobie autami rajdowymi po publicznych ulicach no bo gdzie mają jeździć. Albo jakby ktoś kupił sobie helikopter i urządził sobie lądowisko na czyimś ogrodzie bo przecież gdzieś muszę lądować. Nie masz gdzie jeździć to nie kupuj
  • Odpowiedz