Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że niektórym (w tym mi) wczorajsza decyzja zaimponowała, ale tutaj nie o tym

Śmieszą i smucą mnie jednocześnie wpisy wychwalające całą ekipę rządową, Mireczki piszący, że zostali przekonani do zagłosowania na PiS i w ogóle peany na cześć Morawieckiego.

Serio? 4 lata #!$%@? nas podatkami, nepotyzm, kolesiostwo, rozkład trójpodziału władzy, prawo robione na kolanie, spór z UE i każdym sąsiadem, poddańcza polityka wobec USA i Izraela, niedziele niehandlowe, źle przygotowana reforma edukacji, brak inwestycji, przejadanie na socjalu historycznej koniunktury gospodarczej, inflacja, propaganda rządowa, zmniejszenie liczby łóżek w szpitalach... nagle zapomnieliście o tym wszystkim? W imię czego? Podkrążonych oczu?

Mam nadzieję, że nagły zwrot o 180 stopni w sympatiach wykopu to tylko mylne wrażenie spowodowane nadaktywną pisowską propagandą.

Ktoś z rządu raz podjął słuszną decyzję z wyprzedzeniem, a nie na zasadzie gaszenia pożaru i tyle. Nie zapominajcie w jakim kierunku przez 4 lata poszła polska gospodarka, że odrodziła się socjalistyczna mentalność karmiona zasiłkami, nie ma kultury politycznej, propaganda rządu od czasu do czasu przebija kolejne dno. Zbliża siękryzys gospodarczy, mamy wszelkie przesłanki by sądzić, że będzie ciężko, w ogóle nie przygotowaliśmy się do tego.

Patrzcie całościowo - niech jedna dobra decyzja nie przesłoni wam całokształtu. Jak wszystko się zawali nie będzie można jebnąć kawusi i będzie git.

#koronawirus #neuropa #polska #bekazpisu #polityka #4konserwy
W.....0 - Ja rozumiem, że niektórym (w tym mi) wczorajsza decyzja zaimponowała, ale t...

źródło: comment_1584184526p7ba7lkbzm66rXADub78ni.jpg

Pobierz
  • 9
Ja tu raczej widzę komentarze typu "Nigdy na nich nie zagłosuje, ale za to co robią szacun" Co jest dosyć zdrowym podejściem


@Letheo: Masz rację, ale tak jest dziś. Wczoraj nie dało się przeglądać mirko przez entuzjastyczne pro-pisowe wpisy, dlatego w swoim wpisie wspomniałem o nadaktywnej pisowskiej propagandzie. Dzisiaj widzę, że ludzie z RiGCzem skutecznie ją odbijają
Ktoś z rządu raz podjął słuszną decyzję z wyprzedzeniem


@Walther00: Z wyprzedzeniem? Z wyprzedzeniem to by było jakby miesiąc temu zaczęły się jakieś ruchy. Teraz to co prawda nie jest to jeszcze gaszenie pożaru, ale reakcja i tak jest moim zdaniem spóźniona.

Że już nie wspomnę, że przy tak marnej ilości testów jakie w kraju się robi (w porównaniu do zachodu) to że te dane które mamy obecnie są zdecydowanie zaniżone