Wpis z mikrobloga

@Koper95:
2 000 000 000 złotych polskich do wydania rocznie to muszą być kreatywni, a to że nie mieści się to w głowie porządnego człowieka to cóż, postęp? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koroluk: Naprawdę, jeżeli ktoś myśli, że gwałt to wina ubiory ofiary to na pewno pomoże mu taki program w śniadaniówce. Po prostu ktoś wpadł na genialny pomysł i go zrealizował, przecież nikogo to nie przekona jak ktoś ma spaczone myślenie, to da się je zmienić może tylko poprzez jakąś terapię, a nie w porannym programie xD
Obrzydliwe są te Wasze niektóre komentarze, ładne wystawiacie świadectwo swojej inteligencji. Jak napisał ktoś wyżej - chodzi o to durne gadanie, że "kobieta sama się prosi o gwałt, bo jest seksownie ubrana". Wbrew pozorom, w dalszym ciągu tego typu mentalność się u nas w kraju przejawia. Tym kobietom na pewno nie jest do śmiechu pokazywać się wszystkim jako ofiary gwałtu, ale robią to dla idei. Może ktoś się zastanowi, zanim znów będzie
@Zdunn:

Naprawdę, jeżeli ktoś myśli, że gwałt to wina ubiory ofiary to na pewno pomoże mu taki program w śniadaniówce


Może właśnie pomoże. Po to jest ten program. Stereotypy powinny być zwalczane, a nie zostawiane samym sobie. Takie uświadamianie to pozytywne zjawisko, więc po co narzekasz? Z takim podejściem to nikt by nie ruszył palcem w żadnej sprawie.
@ziumbalapl: Z jakim podejściem? Realistycznym? Mogę być naiwny, ale raczej w niczym mi to nie pomoże. Naprawdę wierzysz, że ktoś kto ma tak spaczony pogląd na sprawy gwałtu, zostanie przekonany przez program śniadaniowy xD Nie pisze, że robienie takiego programu to zło, bo i tak tego nie oglądam i chyba takie programy nikomu nie szkodzą, natomiast śmieszy mnie wiara w moc zmiany, która mu dajecie.
@Zdunn:

Mogę być naiwny, ale raczej w niczym mi to nie pomoże. Naprawdę wierzysz, że ktoś kto ma tak spaczony pogląd na sprawy gwałtu, zostanie przekonany przez program śniadaniowy xD


Jest możliwe. Oglądają to różni ludzie, a ta tematyka może ich skłonić do dyskusji. A w dyskusji ludzie czasami biorą do siebie pewnie opinie i przetwarzaja. Nie każdy ma tak samo betonowy łeb.

Nie pisze, że robienie takiego programu to zło,
coraz więcej będzie pajeetów i innych ciapków, coraz więcej gwałtów, policzą statystyki, #!$%@? i wyżywanie w telewizjach śniadaniowych skoncentrowane będzie na polskim mężczyźnie

w tvn jeszcze gorszy przekaz - wojciechowska plus kulczyk o mężczyznach na świecie aż boję się spojrzeć matce w oczy jak obejrzy w weekend