Wpis z mikrobloga

Zauważyliście ilu pisowców wypełzło chwalić rząd za to że zrobił to co trzeba było zrobić miesiąc temu? W gorących wpisy ludzi którzy nie robią nic poza chwaleniem pis xD

tymczasem ani słowa o tym że proszą studentów o pomoc, gdzie jeszcze niedawno mówili "niech jadą". Zapomnieli też kampanię nienawiści skierowaną wobec rezydentów.

Zapomnieli że tvpis dostał 2 miliardy które można było przeznaczyć na walkę z epidemią. Zapomnieli jak zaorano wiele szpitali.

#koronawirus się zmienia w kampanię wyborczą #pis #polityka
  • 62
@diogene: Weźcie się ludzie uspokójcie z tą polityka. Te wychwalanie to zupełnie naturalna reakcja, mamy stan zagrożenia, rząd reaguje należycie także go za to chwała. Co tu jest takie trudno do zrozumienia?
@diogene: Muszę Cię zmartwić to nie PiSowcy chwalą rząd, a po prostu obywatele czy dziennikarze. Wejdź na twittera zobacz wypowiedzi ludzi sportu,biznesu a nawet polityki z radia Zet, RMF FM czy Polsatu.
@diogene nie na temat pisowskich botów, masz mózg zbyt mocno nasiąknięty politycznym gównem. Chodziło mi o to, skąd ludzie z każdej ze stron biorą czas aby przez całe dnie wypisywać podobne brednie jak twoje
@ciachostko: ja na przykład pracuję dla siebie, zdalnie, na własny rachunek? Skąd ty masz czas by tu siedzieć? No tak, szkoły zamknięte?

To nie ja jestem przesiąknięty politycznym gównem, tylko wchodzę na wykop po śmieszne obrazki a tu zachwyt i szczanie w gacie i peany na cześć pisu.
Zauważyliście ilu pisowców wypełzło chwalić rząd za to że zrobił to co trzeba było zrobić miesiąc temu?


@diogene: Ty tak serio? Gdyby tego typu środki wprowadzili miesiąc temu to ludzie wyszliby na ulicę, a wykop byłby w większości zawalony wpisami antyrządowymi i nawołującymi do aktywnego sprzeciwu. Takich restrykcji nie można wprowadzać zupełnie wbrew społeczeństwu, bo duża część ludzi je oleje i nie za wiele to da. Do tego budżet nie jest