Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 363
Matka Teresa? To ta od handlu dziećmi? ( ͜͡ʖ ͡€)

Od kilku dni u pisowskich idiotów trwa festiwal samogwałtu nad cudownością Szumowskiego, pół Facebooka #!$%@? zdjęciem z matką Teresą
#covid19 #koronawirus #szumowski

Zapraszam na tag #agentdupa gdzie publikuję bardziej kancerogenne wrzuty z pisiorskich grupek. Z tego samego powodu zapraszam do wrzucania na #czarnolisto. To będzie psychodeliczna przygoda! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #rakcontent #antypis #polityka
Pobierz dupa-z-tylu - Matka Teresa? To ta od handlu dziećmi? ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Od kilku dni u piso...
źródło: comment_1584171311niaoFKHY1xJm9S8zS6lssm.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dupa-z-tylu: matka teresa z tego co mi wiadomo nie miala nic wspolnego z tym naglosnionym handlem dziecmi bo to sie dzialo juz x lat po jej smierci. Chyba ze mowisz o jakichś innych przypadkach z lat jeszcze wcześniejszych.
@WedrowiecAtte: Też bym poczytał jakieś porządne artykuły o tym, bo trochę to dziwne. Gdzie ona te pieniądze wyprowadzała? Dla siebie? Co robiła z chorymi i jaka inna pomoc mogli oni dostać?
@WedrowiecAtte: Opisał to ktoś należycie? Jeśli powstała książka o prawdziwym obliczu matuszki Teresy dorównująca „Uzurpatorowi” (o Jankowskim), to chcę wiedzieć!
EDIT:
Już wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Książka wspomniana przez @wrath_of_the_tyrant została przetłumaczona na język polski.