Wpis z mikrobloga

Szkalujo mnie w mediach!

Tydzień temu opublikowałem post z piszącą do mnie zielonką podającą się za dziennikarza. Myślałem, że to kiepski troll...
Otóż, wcale nie! To był prawdziwy dziennikarz! Słaby... Nie umiejący przekonywać do siebie... Nie umiejący pisać artykułów (stylistyka wskazuje na to, że swój artykuł pisał w WC podczas srania) ale dziennikarz!
Wyborcza szkaluje głównie mnie, ale też innych @hauser @NieMaSzans @Danzinger
Jak szczegółowo opisał moje pasty. Cóż... Zmanipulował do granic możliwości, ale raczej nie ma w tym artykule kłamstwa. Głównie cytował i mało dodawał od siebie. Generalnie styl pisania jak na dziennikarza słaby. Pewnie jakiś początkujący pisze o pierdołach, które lądują na 3 stronie od końca.
https://wyborcza.pl/7,156282,25788015,usprawiedliwiaja-gwalty-domagaja-sie-powszechnej.html
#blackpill #blackpillraw #przegryw #wykop #wyborcza #gazetawyborcza #redpill #media #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #p0lka #plodnajulka
B.....W - Szkalujo mnie w mediach!

Tydzień temu opublikowałem post z piszącą do mn...

źródło: comment_1584169652kkpLmfysMBsO2qgnyDuERm.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: ooo... Poprzez marny artykuł tysiące ludzi pozna prawdę!
Prawda w oczy kole! Wciskaj się "liczy się wnętrze, bądź dobrym chłopakiem" gdy rzeczywistość wszystko weryfikuje. Zaprzeczanie prawdzie to czarowanie rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW nie chcę się czepiać, ale do tych Waszych wysrywów nie trzeba zbyt dużo dodawać od siebie. Kobieta to inkubator? I oczekujecie szacunku od innych ludzi?
Założyłem tu konto, żeby zaoszczędzić wreszcie trochę czasu na przewijanie patostreamerów (i zmarnować 3x tyle na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Zapomniałem o Was, drogie przegrywy.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Ten idiota dziennikarz nawet nie potrafi poprawnie nicku przepisać, a zabiera się za pisanie artykułów. Ale w sumie to GW to można zrozumieć wybitnie żenujący poziom dziennikarstwa.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW stary gratuluję, bo twoje pasty są tak świetne, że zasługują na szerszy rozgłos. Szkoda co prawda, że (póki co??) to gówno wyborcza, ale kto wie, może już niedługo zostaniesz wykopowym celebrytą? A swoją drogą robić z wpisów z #przegryw poważne artykuły o relacjach damsko-męskich to naprawdę trzeba być jebniętym, jeszcze mógł wziąć memy z jebzdzidy do omówienia.

A no i pamiętajcie, prawica jest be, nie chcesz być jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@Blackpill_RAW:

Żałosne jest to, że koleś w ogóle nie odnosi się do genezy Twojego nicku - brak u niego gradacji pigułek i oczywistej tezy, że czarna pigułka nie jest mizoginiczna w porównaniu do czerwonej. Cały artykuł jest tylko o Tobie, bez żadnego kontekstu, zupełnie jakby typ do Ciebie spermił i chciał Ci klęknąć do miecza.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: I jeszcze ta anonimowa kulturoznawczyni (xD) rzucająca jakimiś nietrafionymi kalkami językowymi z angielskiego. Na tych "wydziałach" kulturoznawstwa to chyba myślą, że USA i sposób narracji tamtejszej, to jedyna możliwość wyrażenia jakiejkolwiek myśli. Tragiczne, co wypuszczają uniwersytety w tym kraju?
  • Odpowiedz