Wpis z mikrobloga

@Wacek_Pierwszy zielonko zaniżali ale nie do takiego stopnia jak mówisz. Gdyby tak było nie zamykali by szpitali a nie jest to propaganda bo widać po ich giełdzie i wskaźnikach że wszystko powoli wraca do normy
  • Odpowiedz
Jeszcze tylko dodam że za #statystyka z #indie i #rosja to tych #!$%@? brudasów po epidemii powinien cały świat odciąć od kontaktu na wieki. To są najwięksi kłamcy świata ! Statystyki oficjalne z ich krajów to jakaś kpina. Tam muszą być co najmniej setki tysięcy chorych. Zapamiętajcie to ludzie na lata jak polecieli z tym w #!$%@? i jakie to mogło mieć skutki. Co to w
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: do Polskich że ciągle #!$%@? tylko o bzdurach nie wartych uwagi. A nie staraja się zdobywać istotnych informacji. Teraz oczywiście jest wysyp, tylko że po czasie to mam to w d.. Według mnie i moich obserwacji sytuacja światowa jest mega #!$%@? i zapowiada się tragicznie. Nie potrafię ocenić jak bardzo, ale poważnie się boje. I nie chodzi mi o samego wirusa tylko o ekonomię i następstwa. To się nie
  • Odpowiedz