Wpis z mikrobloga

@OddajButa123: niektórzy nadal nie rozumieją czym jest wykladniczy wzrost zachorowań. Żadna służba zdrowia, nawet najlepiej przygotowana i wyposażona nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Przypominam, że zgodnie z danymi WHO czy OECD druga najlepsza na świecie (2 najlepsza na świecie) służba zdrowia jest w Lombardii. I co? I nie dają rady. Wszystko poszło w #!$%@?, rozleciało się w drobny mak.
@Emmzon no okey typie ale krytykujesz PiS za to, że rząd działa odpowiedzialnie i właściwie w przeciwieństwie do wielu innych państw. Jest wiele rzeczy które pisowi można zarzucić ale akurat nie to.
@KlawyMichau: Mogę ich wyzywać jak tylko mi się podoba - wyzywam Szumowskiego i Morawieckiego od śmieci za plucie w ryj lekarzom, a teraz spuszczanie się i dziękowanie pod publiczkę, jednocześnie prosząc o wolontariat studentów i innych. Mogę ich wyzywać za #!$%@? pieniędzy i brak cięć wydatków/socjali gdzie się da, i przekazanie ich na walkę z wirusem. Są tak #!$%@? bezczelni i myślą, że są bezkarni, że pod hejtem całego kraju dali
@Emmzon No i znowu nie odnosisz się do tego co napisałem, więc postaram się wyjaśnić Ci to w prosty sposób.
PiS jest stronnictwem które szkodzi Polsce, ma na sumieniu ogrom spraw w które można uderzyć i można im wytykać ale obecne działania rządu są właściwe i #!$%@? się do tego jest po prostu głupie.
@KlawyMichau: Nie jest właściwe, czego Ty nie rozumiesz, że zamknięcie szkół, galerii i granic nie przeważa by powiedzieć, że dobrze sobie radzą? Sam fakt, że wykryliśmy tylko 70 zarażonych pokazuje jak beznadziejnie to wszystko działa.
@KlawyMichau: Dopiero co Ci napisałem, potrafisz wyciągać wnioski z tego co czytasz? No mogli na przykład wziąć udział w przetargach Europejskich w terminie odnośnie wirusa, mogli nie #!$%@?ć 10 miliardów w błoto, mogli rozwijać służbę zdrowia na właśnie takie wypadki, a nie powodować zamykanie oddziałów, stary personel i brak pieniędzy na cokolwiek. Mogli uciąć socjale i przeznaczyć pieniądze na pracę lekarzy/studentów, a nie prosić plując w twarz o wolontariat min. na
@KlawyMichau: Gdybym teraz mógł iść do sklepu i kupić 100 sztuk maseczek na 2 miesiące, 10l żelu anty-bakteryjnego, od 3 tygodni miał wszystko zamknięte pod karami i przepisami, szpitalom nie groziłoby przeludnienie i sprzętu byłaby w miarę racjonalna ilość to może i bym powiedział, że W TYM WYPADKU jakoś wyszli z twarzą. Chciałbym jeszcze dodać, że filmik instruktażowy z obsługi respiratora trwa 20 minut, wszystko musi być perfekcyjnie dopasowane do osoby
@Emmzon Lanie wody i dalsze nie odnoszenie się do tego co trzeba. Zrozum, że nie musisz mnie agitować bo nie jestem wyborcą PiSu. Problemy do których się odnosisz są długoterminowe i są przyczyną wieloletnich zaniedbań, działania które obecnie podejmuje PiS w związku z epidemią są jak najbardziej właściwe i godne pochwały. Obecnie krytykujesz rząd tylko dlatego, że jest to PiS - nie krytykujesz działań rządu, krytykujesz partie bo kierujesz się antypatią a