Wpis z mikrobloga

Zresztą cały ten mechanizm (wykop poleca) od samego początku był denerwujący, bo coś co miało małe poparcie pojawiało się na głównej i podświadomie za każdym razem burzyło odczuwanie że na głównej zobaczymy tylko znaleziska z dużą ilością wykopów,

a nie to co dopiero raczkuje i ma małe poparcie, ale było to tłumaczone, że to dla dobra wykopu ( by zarabiał na utrzymanie ) więc nic nie mówiłem i jakoś to znosiłem, ale
Nie jest źle, ważne by była duża rotacja i losowość wykopowych treści i liczę, że mimo to na głównej nie będzie lądować za dużo wypocin. No ale to już od nas wykopowiczów zależy. Wszystkie polecane powinny być na samym dole strony wg mnie.
Nie wiem czym Ty przeglądasz wykop ale sponsorowane są tam gdzie były :P Fajnie by było jakby wykop poleca był właśnie tylko na 4 ( no ewentualnie 6 ) ostatnich i nigdzie więcej, a jeden sponsorowany może sobie wisieć u góry
@mtknspl: Sponsorowane-Polecane to znaleziska które według normalnych kryteriów nie powinny znajdować sie na głównej, ale są na głównej (aktualnie cztery na samym dole) bo są sponsorowane. po "dostaniu" sie na główną - znika z nich napis "wykop poleca".
@zwiazek - każde rozwiązanie wymaga stuningowania i okresu próbnego. Jeżeli okaże się, że nie zdaje rezultatu, to przecież można wyłączyć jego promocję.

Czasem jednak zamiast od razu krytykować fajnie jest podejść optymistycznie i zobaczyć jak sprawdzi się w praktyce.
Zobaczymy, m__b. Ale mimo wszystko, może jednak na główną od jakiegoś sensownego progu głosów, nie losowo, co? Ja wiem, że nam ufacie bezgranicznie ale... ;)

Btw, nie widziałeś gdzieś czarnych list? Zawieruszyły się nam ostatnio.
@zwiazek - czarnych nie widzialem, ale za to widzialem grupy jako kategorie, grupy prywatne tylko dla znajomych, komentarze w AJAXie i wiele innych w nowym liftingu serwisu :)
To super, że wracają (w jakiejś formie) kategorie, bardzo mi (i chyba nie tylko) ich brakowało. A uchylisz rąbka tajemnicy, czy przyjrzeliście się sugestiom ws grup pojawiającym się np. w ulepszamy.wykop?

A może jednak te czarne?
@m__b - okres próbny, powiadasz? Nie chciałbym się czepiać (haha), ale jakoś nie kojarzę rozwiązania, z którego się wycofaliście (nie licząc może nicniedającegoplusa, ale chyba i tak nie planowaliście tej reklamy na stałe... prawda?). Z podejściem okresów próbnych można by się też spodziewać jakichś ciągłych zmian w serwisie, a nic wielkiego się nie dzieje między "wersjami".

Podpiszę się też pod komentarzem mtknspl - jaka jest argumentacja za wprowadzeniem tego rozwiązania? Bo przecież
Rozumiem, że konkurencja w postaci pokazywarki jest silna, ale to rozwiązanie niedobre - czy wykopozywarka nadal chrzani wklejane linki, filmy, nie wyświetla niektórych zdjęć? - tak było na początku jej "działania", skutecznie się zraziłem, że tak samo jak w wielu innych sprawach, zamieszczacie niedopracowany bubel, więc ani mi się śni rezygnować z pokazywarki.
@m__b Nie, ponieważ konkurencyjny produkt był zawsze dobry i stabilny, a wy nie staracie się konkurować z nim na jakość, tylko na reklamę (propozycje polecanych, które mają promować twórczość własną, czyli coś co w 99% nadaje się z góry na zakop). Nie podoba mi się taka strategia, więc zostanę przy pokazywarce.
@iznogud_ Ale skąd możesz twierdzić, że jest gorsza jakość, skoro jak sam twierdzisz testowałeś na samym początku, kiedy rzeczywiście, przyznaję błędy się pojawiały.
@m__b Nie wiem, ale wiem, że istnieje strona do wrzucania treści, który takich podstawowych błędów była pozbawiona. Nie widzę więc powodu by ją zmieniać na coś co w przeszłości działało źle, a prawdopodobnie teraz też nie radzi sobie najlepiej, bo musi być promowane w polecanych :] Bo i jaki jest inny powód wprowadzenia tego rozwiązania? Uzasadnienie Dodane przez Was treści własne promowane teraz będą w ramach Wykop Poleca. Dzięki temu nie tylko
@iznogud_ To rozumiem, że samochodami nie jeździsz, bo jak je wymyślili to były wolne, a statkami nie pływasz bo Titanic zatonął? Wybacz, ale taka argumentacja jest chyba sam widzisz jak słaba.. ;]

Nikt nie zmusza Cię do korzystania z naszego rozwiązania. Chcesz korzystać z pokazywarki - proszę uprzejmie :)
@m__b Ok, spoko, chciałem tylko wyrazić opinię nt. tego rozwiązania. Powiedzmy, że jeżdżę samochodami, ale wybieram te, które są sprawdzone, a nie takie, w których co i rusz coś siada ;)