Wpis z mikrobloga

ale jakie podejscie? Co mu szkodzi, ze se pospie pare minut? Jak ktos jest uczciwy to odrobi te spanie


@jablkawmasle: nie wiem, ja tam lubie do pracy
Dzień zaczynam od pysznej firmowej kawy, praca, rozmowy ze znajomymi, wspólny trening na firmowej siłowni, tani smaczny obiad, latem klima biurze. No nie wiem jak można chcieć pracować w domu
  • Odpowiedz
@deafpool ja akurat będę pracować normalnie bo odbieram sobie service desk. Więc normalnie wbijam na konsolkę i telefony mi będą wpadać. Jedyna różnica to komfort bo w domu mam cicho i nie będę musiał słuchać tego darcia #!$%@? z ołpen spejsa pełnego ludzi.
  • Odpowiedz
@deafpool: banda niezdyscyplinowanych, nie umiejących zarządzać samodzielnie swoim czasem i nie umiejących się skupić, jeśli wokół więcej niż jeden bodziec "miellenialsów" będzie miała #!$%@? xd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WarmWeather: no ja akurat jestem "człowiek konkretu" - jak znam termin to zawsze się na niego wyrobię (oczywiście jeśli jest adekwatnie oszacowany). z jednej strony łatwiej się rozproszyć codziennymi uciechami, ale z drugiej jak musisz się mega skupić to nikt Cię nie rozprasza.
  • Odpowiedz