Wpis z mikrobloga

@wykopowajulka15: nie wiem czy to najlepszy okres na grania wtf2 bo pełno botów jest chyba że valve coś ztym zrobiło.

Moja rada to grać pyro na start. Najłatwiejsza klasa i wszystko co się pali to wróg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak wpisuj na yt TF + kalsa która ciebie interesuje tutorial .
Prawie każdy film dobrze tłumaczy ale większość rzeczy uczy się pod czas grania
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Szczerze jak tak się zastanowię to trudno wskazać jakieś dokładne skazówki poza grać, obserwować.
Jedyne co mi się wydaje jeszcze warte uwagi to grać z znajomym co zna grę i pokieruję .

Wkuwanie gry z poradników może człowieka przerosnąć na starcie bo jest tego dużo (przykładowo filmik o "How to detect spies" trwa 20 min )
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: jak grasz medykiem to masz leczyć WSZYSTKICH bez wyjątku. Niby prosta klasa ale ludzie nie ogarniają, że muszą myśleć gdy nim grają, a tylko noob leczy wyłącznie grubego. Musisz szybko leczyć wszystkich na przemian i często nawet ryzykować że zginiesz ratując kogoś. Dolecza się każdego przed walką. Żołnierz, demoman, pyro to są klasy które będąc leczonymi są również mocno skuteczne jak gruby. Drugim zadaniem medyka jest zauważanie szpiegów i
  • Odpowiedz