Wpis z mikrobloga

Mamy na dzisiaj rezerwację na beerfoodweek organizowany przez Grimbergen PL i Restaurant Week Polska. Wczoraj próbowaliśmy ją odwołać. Ich system był popsuty, infolinia przeładowana. Dzisiaj udało mi się dodzwonić, Pani powołując się na regulamin oznajmiła że kasy odzyskać niemożemy i możemy wziąć na wynos. Kiedy zapytałem czy istnieje jakikolwiek nadzór epidemiologiczny nad osobami przyrządzającymi posiłki Pani tłumaczyła się że nie są imprezą masową a SANEPID nie zaleca zamknięcia restauracji, więc oni mają to gdzieś i że muszę podjąć decyzję czy chcę iść na tą kolację xD

Kiedy oznajmiłem pani że fajna decyzja, stracić kasę czy zachorować na wirusa, Pani mnie pouczyła że jesteśmy dorośli i musimy takie decyzje podejmować xDDD

Tak więc przez niesprawną stronę tracimy kasę, organizator festiwalu na który chodziłem od 3 edycji wypina się, nie oferując ani przełożenia, ani nawet częściowego zwrotu środków, zachęcając aby się udać do restauracji "bo i tak będzie mało osób", ignorując tym samym zalecenia wszelkich lekarzy i badaczy pandemii.

Nigdy już nie skorzystam z ich oferty, a co Wy o tym sądzicie?

EDIT: Jak się okazało na ich FP, masowo kasują komentarze wkurzonych ludzi :D

#coronavirus #koronawirus #restaurantweek #cebula
  • 2