Wpis z mikrobloga

Nie macie wrażenia, że #koronawirus to "coś" więcej niż tylko choroba? Dziwnym trafem nagle zaczęły chorować znane osoby.
Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale można odnieść dziwne wrażenie o koronawirusie.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lucaseq: Czemu zawsze najwięksi foliarze muszą dodać przed swoimi wysrywami "nie jestem fanem teorii spiskowych, ALE..." XD

Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale nie macie wrażenia, że ten wirus to tylko przykrywka dla podmienienia ludzi na reptilian? Nie powiedział nigdy nikt kto nie jestem fanem teorii spiskowych.
  • Odpowiedz
@lucaseq: nie same gwiazdy, ale i urzędnicy, piłkarze. Żadna teoria, a po prostu pokazuje to, ze jednak podróżowanie naraża najbardziej wg mnie. Dlatego zostanie chwilowe w domu to nie przejaw „ciotowatości, miękkości, czy wierzenie w naruszenie wolności człowieka ...” tylko zdrowy rozsądek.
Pozostaje pytanie, czy Ci „najmądrzejsi” ludzie się do tego zastosują... chociażby do momentu aż nie dotknie to kogoś z ich najbliższego otoczenia (chojraka).
  • Odpowiedz
@Karlovsky: tu bardziej chodzi o procent chorych celebrytów którzy stanowią pewnie 0,00001% ludności świata i których jest kilka tysięcy na całym świecie. To jest po prostu dziwne kiedy takich przypadków jest więcej niż jeden.
  • Odpowiedz