Wpis z mikrobloga

W sklepach większy ruch bo dorośli robią na ostatni moment duże zakupy, ale jak zauważyłem bardzo często towarzyszą im dzieci, poza tym dzieciaki chodzą tez same po sklepach spożywczych większymi grupkami i mają wyraźny ubaw ze starszych robiących zakupy. Dla dzieciaków to coś nietypowego, fajny temat do pośmiania się w czasie "ekstra ferii" w ich mniemaniu.
Całe to odwołanie zajęć szkolnych spowodowało że dzieciaki zamiast siedzieć w szkołach lub w domach, to sie szwendają masowo po dyskontach i supermarketach. Tyle z tej izolacji kwarantanny prewencyjnej, jeśli dzieci chorują bezobjawowo to pozarażają rodziców i dziadków i tak.
#koronawirus #edukacja #kwarantanna #szkola #epidemia #covid19 #2019ncov
  • 9
@Squatlifter: nawet się #!$%@? zdziwiłem że żadnych dzieciuf nigdzie nie ma az zacząłem się zastanawiać czy to jakiś spisek czy #!$%@? wie co bo niby szkoły zamknięte a ja #!$%@? dostaje bo nie ma do #!$%@? dzieciuf aż się zacząłem rozglądać ze smutku i przerażenia że już tych #!$%@? małych ludzików nigdy nie zobaczę ale po chwili sobie #!$%@? a za rogiem następne i w zasadzie to by było na tyle.