Wpis z mikrobloga

Jedni robią zdjęcia jedynej pustej półki w sklepie, ja pokazuje jak sytuacja wygląda na prawdę.
Tak, paru towarów nie ma. W szczególności produktów wysokoprzetworzonych. Mało też mięsa. ALe myślę że nie ma powodów do dramy. W każdym sklepie w każdym momencie da się zrobić zdjęcie jednej półki któa jest pusta.
Ludzi dużo jak w sobotę ale nie zauważyłem żeby robili całe wózki zakupów, raczej racjonalne zakupy na najbliższe dni.

#lidl #gaj.
#wroclaw #koronawirus
puexam - Jedni robią zdjęcia jedynej pustej półki w sklepie, ja pokazuje jak sytuacja...

źródło: comment_1584007791jmJz5eR7qJRXmlQDYic3BV.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puexam: wczoraj byłem w sklepie, który powoli likwidują od dwóch tygodni i towaru nie wykładają na części półek od tego czasu. Jakieś ziomki robiły fotki pustych półek, pewnie gdzieś wrzucali jako przykład paniki.
@puexam: Dzisiaj rano lidl w Centrum Poznania jedyne czego nie było to makarony penne i świderków :D reszta była, mało ludzi nikt nie robił atomowych zapasów godzina między 10-11
@Iudex: to unlucky, ja na w/w zakupach o 11 na luzie kupiłem piersi z indyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek schabu nie było.

Inna kmina że w hercie o 12 nie mieli chleba i nie wiedzieli czy będą mieli xD