Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy w Polsce pojawił się coronavirus i ludzie zaczęli chorować xD Kraj tak bardzo #!$%@?, a Szumowski też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z niego, a kraj #!$%@?ł przypadkiem, bo ktoś gdzieś zeżarł nietopera xD Śmiecham, bo babcia kaszle, a ja wale konia za ścianą i przeglądam mirko, a rodzice ją pocieszają, a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką domową i strażnikiem domowego ogniska. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z wirusem i srajtaśmą są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety góralskie zajebiście grube i nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w szafce mam kasze i makaron xD

#heheszki #koronawirus #pasta
  • 2
@Honou Ludzie tak bardzo polubili szumowskiego tak mu współczuja i wspierają mentalnie że gdyby ba giełdach można było wystawić akcję ludzi to szumowski jako jeden z nielicznych byłby z mocnym trendem wzrostowym.

Swoją drogą był kiedyś koleś który sprzedawał akcję za swoją osobę i ludzie posiadający je mogli decydować o jego życiu poprzez stronę internetową. Co zje gdzie pójdzie w co zainwestuje pieniądze. Ciekawy projekt ale nie wiem jak się rozwinal