Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: o tym samym pomyślałam jak zobaczyłam co się wyprawia w sklepach i że trzeba będzie zrobić zapasy :/ walczyłam z tym ustrojstwem chyba że dwa lata, wszystko z szafek wyrzucałam kilka razy, a i tak gdzieś się cholery chowały. Lepy się nie sprawdziły. Trafiłam w końcu na spray Vigonez i od sierpnia mam spokój od #!$%@?ów :> a wszystkie sypkie rzeczy po zakupie wędrują na noc do zamrażarki (mało
StaraRaszpla - @RenkaRenkeMyje: o tym samym pomyślałam jak zobaczyłam co się wyprawia...

źródło: comment_1583996455tEmx0VeOxIaQLDUby5Vq7Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yggdrasill: @RenkaRenkeMyje: Brosy to broń obosieczna, przyciągają te #!$%@? małe, żeby się mogły przylepiać. Więc ty sobie możesz walczyć a to #!$%@? przylezie od sąsiada bo poczuje zapach brosa. Trzeba całe suche żarcie #!$%@?ć z szafek, wyczyścić ciepła wodą z płynem do naczyń, potem octem, wyczyścić wykałaczkami czy patyczkami te dziurki co są do regulacji półek w szafkach bo te #!$%@? tam lubią siedzieć i składać jaja również.
  • Odpowiedz
Szafki, zwłaszcza tam gdzie trzymasz sypkie produkty i gdzie ich było najwięcej. Oczywiście najpierw trzeba wszystko przejrzeć, wyrzucić produkty z robalami lub podejrzane i umyć szafki.
  • Odpowiedz