Wpis z mikrobloga

@soadfan: I otwarty od 5.00 rano więc nie ma tłumów i mniejsze ryzyko zakażenia jak są głównie osoby z obsługi na hali.
W Kato o 5.00 zazwyczaj wchodzi 5-10 osób które stoją przed wejściem z wózkami na hurt i do 5.30 zazwyczaj nikt poza nimi i mną się po Hali nie panoszy( ͡º ͜ʖ͡º)
Sklep pierwszego wyboru w czasie epidemii.
@soadfan w Tesco na Łabędzkiej sporo makaronów i ryżu. Kasza wybrana, wody pod dostatkiem, papier toaletowy przebrany. Najważniejsze, że zero kolejek! Aż miło robić zakupy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonari_Totoro: też mam taką nadzieję, co gorsze całe jej otoczenie, w tym jeden jeszcze mój bardzo dobry kolega nie wiemy co robić. Ja w ostatnim czasie kontaktu z nią nie miałem, ale jego żona już tak, żona z kumplem, a ja z kumplem. Jak się tak zastanowisz to nagle się okazuje że możesz być nosicielem...

Kontroluje stan zdrowia, na zakupy idzie rodzina, dojeżdżam do pracy autem, szef nie rozumie co to
@soadfan: towarów świeżych nie da się magazynować w takich ilościach jak tych trwałych więc nie dziwi mnie brak mięsa, ale jeżeli chodzi o konserwy i artykuły sypkie czy mydła - tego nie zabraknie