Wpis z mikrobloga

@dreaper: i dalej jeżeli rozumnego człowieka wrzucisz do trudnej sytuacji stanie się takim samym zwierzęciem :)

to w nas siedzi, tego nie wyjmiesz, takie zabezpieczenie natury, żeby nam kiedyś nie #!$%@?ło i żeby nasz gatunek przetrwał
  • Odpowiedz
@dreaper: dla przykładu kobiety mocno pociąga JEDEN typ faceta, nie ma znaczenia skąd jesteś, jak się nazywasz, ile masz w łapie, czy masz rolexa, BMW czy #!$%@? zbierasz znaczki

po co? żeby silne geny przeszły dalej, reszta niech zgnije
  • Odpowiedz
@Tedohadoer: Sugeruję, że nie wszystko zależy od Ciebie, a czasami Twój sukces to tylko zbieg szczęśliwych dla Ciebie okoliczności, z resztą poczucie sukcesu też może być ułudą, a każdy z nas czasami wygrywa lub przegrywa. Nie chce mi się Tobie wszystkiego tłumaczyć.

Ale po to ma człowiek rozum żeby panował nad instynktami, chociaż po kilku piwach nie jest to łatwe lub wręcz jest to niemożliwe, no ale co tam.
  • Odpowiedz
@dreaper: Nie musisz mi tego tłumaczyć, ja sobie z tego zdaję sprawę. I zgadza się, mój sukces może być zbiegiem okoliczności. Może, nie musi, ja również go mogę wykreować, sprawić by zbiegi okoliczności grały dla mnie, nie przeciwko.
  • Odpowiedz
@dreaper: Liczyć na traf nie ma co, bóg pomaga tym którzy sobie pomagają. Na pewne rzeczy nie warto tracić energii, zgadza się, imo (ja tak robię) nie warto tracić energii na rzeczy które nie dają Ci absolutnie nic i broń boże nie mówię tu o dajmy na to rozmowie z ludźmi czy śmieszkowaniu na mirko. Jeżeli się czegoś nauczyłeś, czegoś dowiedziałeś, w czymś poprawiłeś to czas który temu poświęciłeś nie
  • Odpowiedz