Wpis z mikrobloga

@dreaper: Wybacz ale cuchniesz desperatem nawet przez kabel, żadna dziewczyna ciebie nigdy nie zechce dopóki nie zmienisz swojej mentalności

taka prawda, i nie mówię tego by ci #!$%@?ć, masz wybór, albo się zmienić albo zostać frajerem, wybieraj
  • Odpowiedz
@dreaper: #!$%@?, 5 razy pytałeś evenstar czy pójdzie na piwo, pachniesz jak desperat + ultra żółtodziób, nie wygłupiaj się, im szybciej się przyznasz przed sobą, że tak jest tym łatwiej będzie ci to naprawić
  • Odpowiedz
@Tedohadoer: a jak ty to policzyłeś? widocznie zadaję się z ludźmi o nieco innej mentalności, bardziej otwartymi i nie szukającymi powodu jakby tu komuś innemu #!$%@?ć, a widzę, że całe mikro się tym karmi
  • Odpowiedz
@dreaper: ja jestem otwarty, nawet nie wiesz jak bardzo

ale jak widzę typa który się zachowuje jak #!$%@? w dodatku sam sobie ucina jajca to nie każ mi siebie traktować poważnie

a ludzie otwarci to tacy co ci powiedzą prawdę w twarz a nie co poklepią po ramieniu i będą mówili, że wszystko jest ok
  • Odpowiedz
@Tedohadoer: ale wy się zachowujecie jak stado hien rzucających się na padlinę, kto mocniej, kto szybciej, kto więcej i jeden drugiego za to podziwia. plusuje się tu najniższe instynkty. trochę to chore, nie uważasz?
  • Odpowiedz
@Tedohadoer: Nie zapominaj o tym, że jesteśmy ludźmi i powinniśmy stać mimo wszystko trochę wyżej niż przeciętny orangutan. Tutaj schlebia się chamstwu i głupocie, jest to ogólne zezwierzęcenie, czyli mniej więcej to co zrobił Axelio, różnica jest taka, że on zrobił to fizycznie, co na wykopie robi się przy pomocy znaków
  • Odpowiedz
@dreaper: jesteśmy ludźmi i dalej mamy instynkty, te same instynkty które zrobiły z nas pieprzonych władców świata

Chamstwo i głupota jest w nas, w każdym, lecz jedni nad tym panują, inni dają popis na necie, jeszcze inni w realu. I szczerze nie widzę w tym nic złego.
  • Odpowiedz